Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

02.10.2018

Відновлення вулиці Володимира Великого

На даний час підходить до завершення сезон ремонту доріг в м.Надвірна, проте в Плані соціально-економічного розвитку ще передбачено ряд об’єктів дорожньої інфраструктури, на яких планують цього року провести капітальний ремонт. Підбиваючи підсумки 2018 року по ремонту вулиць, з впевненістю можна сказати, що цього року зроблено чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку, а саме на сьогодні вдалось частково відремонтувати близько 20 вулиць комунальної форми власності, облаштувати бруківкою 9 прибудинкових територій, а також 7 тротуарів та пішохідних доріжок.

Так, нещодавно підрядною організацією проведено частковий ремонт вулиці Володимира Великого. Дана вулиця комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. Вулиця Володимира Великого є стратегічно важливою, адже розташована в центральній частині міста і тут розміщена Надвірнянська центральна районна лікарня, тому на даній вулиці щодня спостерігається інтенсивний рух транспорту. Внаслідок цього та через вплив погодно-кліматичних умов дорожнє полотно за час експлуатації зазнало часткових руйнацій. В зв’язку з цим керівництвом та депутатським корпусом міської ради було вирішено провести ремонт вищевказаної ділянки вул.Володимира Великого.

  Спочатку пошкоджені та зруйновані ділянки дорожнього покриття було видалено шляхом фрезерування. Потім ці ділянки були відновлені з укладанням нових шарів асфальту. Крім того, перш ніж приступити до ремонту асфальтного покриття, було проведено відновлення ливневої каналізації для своєчасного виведення дощової води з дорожнього полотна вулиці.

Варто зазначити, що в 2016 році було проведено капітальний ремонт перехрестя вул.Володимира Великого – Котляревського та будівництво тротуарів. З метою забезпечення безпеки пішоходів при відновленні тротуарів було встановлено огороджувальні конструкції (турнікети).

Вверх