Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

18.08.2014

Відзначаємо День Державного Прапора

praporДорога надвірнянська громадо!

У неділю, 24 серпня, український народ відзначатиме 23-ю річницю Незалежності України. Вперше за роки своєї незалежності наша держава зустрічатиме цей День в умовах військових дій на сході України.

Напередодні цього величного свята, 23 серпня, ми урочисто святкуємо День Державного Прапора згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2004 р. «Про День Державного Прапора України».

Державний Прапор – уособлення нашої незалежності, наш дух, наша честь і наша слава, віра у наше світле майбутнє, у багаті жовтогарячі лани та чисте синє небо. Із жовто-блакитними знаменами стояли наші люди на Майданах українських міст під час Революції Гідності.

Вперше синьо-жовтий прапор на теренах нашого міста піднято на Пнівському замку на першому велелюдному віче 24 вересня 1989-го. Віче на Пнівському замку – велике незабутнє свято, яке пробудило народ до волі, до свободи, до утвердження незалежності. Ми зобов’язані пам’ятати про тих патріотів нашого краю, котрі стояли біля витоків Незалежності на території Надвірної.

Безумовно, за роки незалежності змінилася не тільки наша країна, а й суттєвих змін зазнало наше місто. З кожним роком Надвірна стає все привабливішим та красивішим містом, завдяки щоденній наполегливій праці та старанням його жителів, ентузіазму молоді та мудрих порад і настанов старшого покоління.

Нам, українцям, сьогодні, як ніколи, потрібне єднання, згуртованість. Ми повинні боротися за свою незалежність, відстоювати її для розбудови дійсно сильної, вільної України. Адже народ, який не поважає своєї історії, своїх національних символів, не може мати гідного майбутнього. Тож, нехай синьо-жовтий стяг вселяє в серце кожного українця гордість за своє місто, за свою державу і спонукає на нові починання та звершення.

У рамках урочистих заходів зі святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України звертаюся до кожної надвірнянської родини, до всіх керівників підприємств, організацій, установ, до власників торгових закладів, розташованих у м. Надвірна, об’єднань громадян, політичних партій у дні святкувань 23 та 24 серпня вивісити синьо-жовте знамено на помешканнях і установах.

Слава Україні! Героям слава!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Вверх