Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.06.2018

Відзначення лауреатів Фонду ім.Володимира Луціва

У вівторок, 5 червня, в Навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника відбулась мистецька академія з нагоди відзначення лауреатів культурно-мистецького Фонду ім. Володимира Луціва. Даний фонд заснований ще у 2002 році, який має на меті сприяти розвитку талановитої молоді нашого краю. За період свого існування фонд нагородив своєю відзнакою 67 дітей у різних номінаціях.

Цього ж дня відзначив своє 89-річчя засновник фонду, маестро-співак світової слави, бандурист Володимир Луців. Рішенням сесії Надвірнянської міської ради Володимиру Луціву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Надвірна». Ще у 2000-му він подарував рідній Надвірній свою культурно-мистецьку колекцію: дві бандури, численні нагороди за успішні концертні виступи та громадську діяль­ність, сценічний одяг, сувеніри, картини, книги, аудіо- і відеозаписи, понад 150 платівок з унікальними музичними творами власного та виконання найкращих українських хорових колективів світу з його участю. 

Привітати Володимира Луціва завітали представники обласної, районної та місцевої влад, культурно-мистецького Фонду ім.В.Луціва, викладачі та студенти навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, культурні діячі області та району, рідні, друзі, знайомі. Зокрема, Надвірнянський міський голова адресував Володимиру Луціву найщиріші вітання з нагоди його 89-го дня народження і побажав ще довгих років життя, наснаги,  подальшої праці на благо Української держави та рідного міста Надврна. Зіновій Андрійович вручив Почесному громадянину міста Надвірна подяку Надвірнянської міської ради за вагомий особистий внесок у популяризацію історичних та сучасних надбань України у світі, опіку та розвиток молодих мистецьких талантів Надвірнянського краю.

Участь в концертній програмі взяли цьогорічні лауреати конкурсу Фонду Ольга Романкова, Марія Петруняк, Валентина Іваніцька. Молоді таланти Надвірнянщини вразили присутніх своєю майстерністю у різних жанрах мистецтва. Після нагородження переможців конкурсу музичні вітання подарували студенти Інституту мистецтв, вихованці Надвірнянської музичної школи та квартет бандуристів «Гердан» (кер. професор Віолетта Дутчак). Неабияк вразив виступ муніципальної капели бандуристів м.Івано-Франківська (кер. заслужений працівник культури України Марта Шевченко).

На завершення концерту Володимир Луців щиро дякував всім присутнім, зокрема представникам влади, керівництву та представникам культурно-мистецького Фонду, всім небайдужим людям, які підтримують молоді таланти України, насамперед Надвірнянщини і цим самим сприяють відродженню і популяризації української культури.

Вверх