Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.12.2017

Вітання міського голови з Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

 

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України і вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, для кого військова служба стала не тільки професією, а й справою всього життя. Це свято тих, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ та свою країну.

День Збройних Сил України сьогодні набув особливого значення, адже саме військовослужбовці, добровольці, коли агресор ступив на нашу землю, першими стали на її захист. Саме у цей складний для України час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Ті виклики, які постали перед нашою державою, народили нове покоління Героїв, які проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, на Сході України виборюють майбутнє, про яке мріяли цілі покоління українських патріотів. Фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла і набула безцінного досвіду та впевненості у своїх силах.

Дякую кожному захиснику, хто сьогодні ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Ваше самовіддане служіння Батьківщині гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя в ім’я України. Їхня мужність та самопожертва надихають нас, додають сил та наснаги йти в перед і перемагати.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаю Вам сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба над головою. Нехай Господь щомиті оберігає Вас. Хай Ваша відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху, а любов до рідної землі і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту українського народу!

 Слава Україні!                                           Героям Слава!

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

Вверх