Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.08.2018

Вітання міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

Не  треба освідчень,  не бий себе в груди,

 люби її просто у свято,  у будень,

Горітиме в серці дух пращурів,  сину,

допоки любитимеш ти Україну.

/І.Яцура/

 

 

 

 

 

Сповнені глибокою вірою, надією та сподіваннями на мир в нашій державі ми в очікуванні найголовнішого та найбільш значимого для українського народу свята – Дня проголошення Незалежності України. У ньому головний зміст одвічної мрії українців до волі, самостійності, самоствердження, національного відродження, побудови демократичного суспільства, розвитку своєї культури, виховання молодого покоління в дусі українських традицій та поваги до славетної минувшини. 24 серпня – визначальна дата, освячена героїчною боротьбою мільйонів українців, які впродовж століть віддавали життя в ім’я Батьківщини.

 Це свято пам’яті про цілі покоління Героїв, що пройшли довгий і тернистий шлях до омріяної волі і свободи  нашого народу.  Інтереси України вони поклали вище за власне життя і гідно боролись до останнього подиху за національну ідею та українську державність. Неустанна боротьба за незалежність української держави, сповнена жертовністю та героїзмом, продовжується і сьогодні на сході України, де справжні патріоти мужньо і віддано захищають територіальну цілісність нашої держави.

В цих трагічних, нелегких і водночас доленосних для України обставинах, які нам доводиться сьогодні переживати, ми по-новому відкриваємо для себе можливість жити у вільній і суверенній державі. Адже єдність, відповідальність, міцний національний дух, віра у Бога та Україну – це той шлях, що приведе нас до довгоочікуваної перемоги. Кожен з нас повинен усвідомити, що його власний внесок в утвердженні незалежності може бути вирішальним. Тільки щоденною наполегливою працею, добрими справами та вчинками, активною громадянською позицією, спільно всією громадою ми побудуємо сильну процвітаючу державу та успішне майбутнє нашої славної Надвірної. А гідно служити рідній землі та виконувати своє покликання заради добробуту українського народу і всієї надвірнянської громади спонукатимуть нас велич і жертовність Героїв України минулого та сьогодення.

Дорога надвірнянська громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  найвеличнішого державного свята –  проголошення Незалежності України. Бажаю, щоб на нашу багатостраждальну українську землю прийшов довгоочікуваний мир, спокій та злагода, а Всевишній наповнював наші серця впевненістю в завтрашньому дні та непохитною вірою в перемогу у боротьбі за утвердження Української Незалежної Самостійної Соборної Держави, про яку мріяли цілі покоління українських патріотів!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!                          ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 Міський голова                                                                          Зіновій Андрійович

Вверх