Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.06.2019

Вітання випускникам міського голови Зіновія Андрійовича

Шановні випускники!

Ви в очікуванні найурочистішої події у Вашому житті – випускного вечора. Це зворушливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Шкільні роки наповнені цікавими подіями, учнівськими турботами, новими відкриттями, іноді розчаруваннями, але великими сподіваннями. Для кожного з Вас школа – це вірні друзі, перші вчителі, найяскравіші враження і незабутні спогади. Тепер попереду – непросте доросле життя, нові можливості й перспективи.

Закінчення школи та атестат про загальну середню освіту для Вас, випускників, – це своєрідна перепустка у країну Дорослих, де потрібно складати екзамени новому Учителю, ім’я якого – ЖИТТЯ.  Зараз дуже важливо зробити правильний вибір і обрати професію, якій присвятите все своє життя, головне лише прислухатися до свого серця і поклику душі. У стінах Надвірнянських шкіл Ви отримали безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті. Я вірю, що Вам не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо будете йти до обраної мети та реалізуєте свої здібності і таланти. 

Висловлюю щиру подяку всім педагогам міста за щоденну віддану працю, за терпіння і віру у здібності й та­ла­н­ти кожного учня, за знання і досвід, за те, що для своїх вихованців Ви стали щирими друзями, мудрими наставниками і порадниками.

Також вітаю і батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, своєю безмежною та відкритою любов’ю надавали сил і натхнення на нові звершення.

Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. З вірою у завтрашній день, впевненістю у власні сили, крокуйте в щасливе мирне майбутнє. Нехай з Вами завжди будуть поруч вірні друзі та мудрі наставники! Переконаний, що Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної домівки, а набуті знання й уміння Ви вміло спрямуєте на благо рідного міста  та нашої держави. Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави!

Міський голова Зіновій Андрійович

Вверх