Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.09.2017

Впровадження заходів по енергозбереженню в м.Надвірна

Останніми роками Надвірнянська міська рада одним із напрямків в своїй діяльності визначила запровадження в місті заходів по енергозбереженню і успішно реалізувала ряд проектів, спрямованих на підвищення рівня  енергоефективності. З метою зменшення видатків на енергетичні ресурси, забезпечення теплоізоляції під час опалювального сезону та покращення естетичного вигляду в будинках житлового фонду міста та в кількох освітніх закладах було проведено заміну вікон в місцях загального користування.

 Керівництву міської ради також вдалось залучити грантові програми від європейських інституцій. В рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за спільного фінансування з Надвірнянською міською радою, ОСББ та громадськими організаціями міста проведено заміну вікон в ДНЗ «Квітка Карпат», Надвірнянській ЗОШ №2 та в будинках №18 на майдані Шевченка (ОСББ «Ювілейний») і №10 по вул.М.Черемшини (ОСББ «Злагода-10»). Крім того, в рамках міжнародного проекту  на даний час в будинку №5 по вул.Княгині Ольги підходять до завершення роботи по комплексній термомодернізації будівлі  а саме: утеплення фасаду та заміна 8 вікон в місцях загального користування. 

Крім того, в рамках обласних проектів за спільного фінансування Надвірнянської міської ради та Івано-Франківської обласної ради в ДНЗ «Вогник» та ДНЗ «Квітка Карпат» встановлено енергозберігаючі вікна.

Цього року міською радою прийнято програму підтримки новостворених ОСББ та передбачено кошти для співфінансування робіт для покращення умов проживання в будинках, де створено об’єднання співвласників. В рамках даної програми цього року у будинку №12 по вул.Франка було проведено заміну вікон на сходових клітках усіх під’їздів та дверей в місцях загального користування, що забезпечить теплоізоляцію, підвищить енергоефективність та скоротить видатки на енергоресурси. Крім того, тут встановлено захисні металеві решітки на вікна підвалу та дашки над входами в під’їзди. Рішенням сесії №692-17/2017 від 30 червня 2017 року виділено кошти на заміну вікон  місць загального користування новоствореного ОСББ “Нафтовик-2016” будинку по вул.М.Черемшини, 18.

Варто зазначити, що запровадження енергозберігаючих заходів проводиться і в багатоповерхових будинках житлового фонду міста, які перебувають на балансі КП «Надвірнянський житловик». В 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у 18 будинках мікрорайону Ломоносова. В 2016 році за кошти міського бюджету встановлено енергозберігаючі вікна в усіх під’їздах 9 житлових будинках мікрорайону Руднєва: Руднєва, 1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15  та М.Черемшини, 12, а також Франка, 8.

Цього року за кошти міського бюджету здійснено заміну вікон в 4 будинках: Черемшини, 8; Кобринської, 12; Руднєва, 22, а також в будинку №8 по вул.Франка. На даний час в будинку №21 по вул.Руднєва тривають вищевказані роботи. Планом соціально-економічного розвитку м.Надвірна ще передбачено ряд будинків, де заплановано замінити вікна на енергозберігаючі в місцях загального користування.

Вверх