Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.10.2019

Вручення подяки волонтеру Корпусу миру США в Україні Леслі Нолан

У зв’язку із закінченням терміну роботи волонтеру Корпусу Миру США в Надвірній  Леслі Нолан вручили подяки. Зокрема, минулого тижня під час зустрічі в Надвірнянській міській раді були підбиті підсумки співпраці, під час якої народний депутат України Зіновій Андрійович та в.о. міського голови Тарас Пекарський подякували волонтеру за проведену роботу, активну громадську позицію, професіоналізм, самовідданість, плідну співпрацю та вагомий внесок у реалізацію проектів з розвитку громади міста Надвірна.

Волонтери – це люди, які мають бажання попрацювати в іншій країні два роки пліч-о-пліч з їхніми місцевими партнерами, мешкаючи в тих самих умовах та стикаючись із такими ж самими складнощами, як і решта членів громади. Волонтери – це не тільки виконавці програм, але й джерело нових ідей, джерело іншого життєвого досвіду.
Один з таких волонтерів, Леслі Нолан, була запрошена для роботи в нашому місті. 1 грудня 2017 року ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», яку очолює Володимир Гринішак, підписала відповідну  угоду з Корпусом Миру США в Україні. Леслі Нолан проживала та працювала в місті протягом 2-х років з метою надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проектів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста.
За два останніх роки Леслі Нолан зробила ваговий вклад в розвиток громади Надвірнянщини. Зокрема, за її активної співпраці на даний час реалізовується проект по відновленню єврейського кладовища, розроблено брендінг та логотип міста «Надвірна – шлях до Карпат», підготовлено та подано численні заявки для участі у різноманітних міжнародних проектах щодо відновлення культурної спадщини нашого краю. Леслі Нолан працювала над підготовкою кулінарної книги української кухні, яка згодом буде видана в США, приймала активну участь у відновленні юнацької бібліотеки, організовувала та проводила для мешканців міста та району курси англійської мови, семінари, тренінги, долучалась до екологічних акцій на території нашого міста, виступила співорганізатором фестивалю американської музики і багато іншого. За цей час справді було зроблено чимало.

Під час зустрічі народний депутат України та представники міської ради висловили сподівання, що на цьому співпраця між міською радою та Корпусом Миру США не завершиться і в подальшому приноситиме ще більші результати на користь нашої громади.

Вверх