Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

05.11.2019

Вуличне освітлення – одна з найважливіших складових благоустрою міста

З метою забезпечення безпеки громадянам міста за останні 10 років активно розбудовується мережа вуличного освітлення, яка з кожним роком охоплює все більше і більше вулиць. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить 70,5 км, загальна кількість світлоточок: 2208 одиниць. До 2006 року мережа зовнішнього освітлення складала орієнтовно до 7 км – освітлювався частково тільки центр міста, а приватний сектор взагалі не був забезпечений вуличним освітленням.

За період 2016-2018 рр. облаштовано зовнішнє освітлення на 64 вулицях, провулках, прибудинкових територіях, пішохідних доріжках, протяжністю 11,7 км (встановлено близько 150 опор та понад 430 світильників).
Як уже неодноразово зазначалось, з 2015 року НКРЕКП прийняттям відповідних постанов регулярно піднімає вартість електроенергії для зовнішнього освітлення, що має негативний вплив на розвиток місцевих громад. Так, з 2014 року тариф на електроенергію для зовнішнього освітлення зріс на 728,3%, а видатки відповідно на 760,7%.

З метою зменшення видатків міського бюджету на оплату електроенергії на зовнішнє освітлення, КП «Надвірнакомунсервіс» з початку 2019 року проводяться заходи щодо зниження витрат на споживання електроенергії системою вуличного освітлення міста та застосування енергоощадних технологій.

Так, працівниками даного комунального підприємства з початку року проведено заміну близько 250 старих світильників, які вже вичерпали свій ресурс та є непридатними для ремонту, на нові сучасні з діодними джерелами світла потужністю 40, 50 та 100 Вт на 20 вулицях, а саме: Марка Черемшини, Січових Стрільців, Федьковича, Шкільна, Прикарпатська, Шептицького, Володимира Великого, С.Галечко, Сагайдачного, Вітовського, Петрушевича, Княгині Ольги, Мазепи, провул. О.Степанівни, прибудинкові території будинків № 23 і 31 на вул. Мазепи. Нещодавно завершились роботи з монтажу нової лінії освітлення на 2-му озері міської зони відпочинку ім.Н.Яремчука, де було встановлено 17 нових опор.

Також було проведено модернізацію мережі вуличного освітлення, яка дасть змогу використовувати «черговий» режим роботи, при якому в нічний період, коли спостерігається мінімальна інтенсивність руху транспорту і пішоходів, частина точок освітлення вимикатиметься. В цей режим переведено частину вулиці Мазепи.


Автор фото Anatolii Chyrkov
Вулиця Федьковича
Вулиця Марка Черемшини
Вулиця Сагайдачного
Вулиця Сагайдачного
Зона відпочинку (2-ге озеро)
Зона відпочинку (2-ге озеро)
Зона відпочинку (2-ге озеро)
Автор фото Anatolii Chyrkov
Міська зона відпочинку (2-ге озеро)
Міська зона відпочинку (2-ге озеро)
Вулиця Володимира Великого
Вулиця Володимира Великого
Вулиця Січових Стрільців
Вулиця Шептицького
Вулиця Данила Галицького
Вулиця Данила Галицького
Вверх