Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Привітання міського голови з Великодніми святами

Питання ремонту вулиці Шухевича

Турнір з міні-футболу  пам’яті Анатолія Гаркавенка

Підготовка міста до Великодніх свят

До Надвірної завітали делегації з Польщі та Німеччини

Хресна дорога в Надвірній

Буджет участі 2018

Міський голова Зіновій Андрійович про децентралізацію

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

09.06.2017

Виростити важче – «легше вкрасти або знищити»!

Надвірнянська міська рада, міський голова, комунальні служби, депутатський корпус та підприємці докладають усіх зусиль, щоб наше місто Надвірна було красивим та охайним, щоб надвірнянці жили в місті з чистими, акуратними й освітленими вулицями, із гарними квітниками, з впорядкованими місцями спільного користування. Вже за доброю традицією щороку  в центральній частині Надвірної оформлюються квіткові композиції (пластикові квітники), які розміщені на огороджувальних конструкціях проїжджої частини доріг. Для того, щоб вони кожен день милували око мешканців та гостей нашого міста, десятки працівників комунальних служб клопіткою та важкою працею здійснюють полив та догляд за даними насадженнями. 

На жаль, серед мешканців нашого міста є такі, що не цінують ні працю інших людей, ні чистоту, ні красу. Як не прикро, руки негідників, в черговий раз, зробили свою чорну справу – в ніч з 8 на 9 червня невідомими особами було викрадено близько 15 квітів сурфінії, висаджених  в пластикових квітниках на огороджувальних конструкціях проїжджої частини дороги на вулиці Мазепи біля приміщення Надвірнянської ЗОШ №2.

Такі прояви аморальності в Надвірній непоодинокі. За останні роки неодноразово було виявлено випадки крадіжок та нищення саджанців дерев, декоративних кущів і квітів в зоні відпочинку ім.Н.Яремчука та на алеях центральної частини міста. В минулому році велике обурення у мешканців міста викликав вкрай ганебний випадок, коли жителькою м.Надвірна було вирвано з корінням та викрадено близько 40 саджанців туї, висаджених на Алеї Пам’яті Героїв Небесної Сотні на території Надвірнянської об’єднаної державної податкової інспекції. Цього року було оновлено Алею і висаджено близько півсотні нових саджанців. Проте трапився черговий цинічний прояв вандалізму – знову кілька зелених насаджень було викрадено задля розваги чи спроби наживи. Ці випадки переходять всі межі моральності, адже це не тільки спотворення естетичного вигляду міста, а й зневага до чужої праці.

 

Звертаюсь до представників Національної поліції в подальшому оперативно реагувати на випадки вандалізму, що допоможе зберегти зелені насадження в місті. Сподіваюсь, що кожен надвірнянець не буде байдужим, і, якщо стане свідком чи отримає інформацію про подібні випадки, повідомить про це правоохоронців або працівників міської ради чи комунальних служб. Закликаю мешканців міста поважати працю працівників комунальних служб і тих людей, котрі прагнуть зробити Надвірну красивішою, дбати і бережно ставитись до комунального майна та зелених насаджень, адже це справжня окраса нашого міста.

 

Сподіваюсь на Ваше розуміння та підтримку!

 

Міський голова                                                      З.М.Андрійович

Вверх