Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

08.09.2019

Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті Володимира Луціва

7 вересня зупинилось серце неперевершеного музиканта, співака-бандуриста, Почесного громадянина м.Надвірна, громадського діяча, невтомного будівничого України, людини зі світовим ім’ям – Володимира Луціва. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток культури і мистецтва не тільки нашого міста і краю, а й цілої України важко переоцінити. Виступи у багатьох країнах світу: США, Канаді, Австралії, Німеччині, Італії, Нідерландах, Бельгії, Австрії, Швеції, зокрема, і в рідній Україні. Два великих концерти та спільні хори для Архієрейської Служби Божої у Соборі св. Петра у Римі, з нагоди 1000-ліття Хрещення України. Під час своєї співочої й організаційної діяльності співпрацював зі Світовим Конгресом Вільних Українців, Українським Конгресовим Комітетом Америки, Комітетом українців Канади, Народним Союзом у США, Центральним Представництвом Українців Німеччини, Бельгії, Голландії, а найбільше із Союзом Українців у Великобританії (СУВБ) та Об’єднанням Українців у Великій Британії. Відзначений Державними нагородами – Орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів.
Володимир Луців ніколи не забував своїх Карпат, земляків і повсякчас гордився, що він – Українець. Бо тільки у рідних стінах можна почуватися господарем своєї землі. У своїх піснях пан Володимир завжди старався доносити до людських сердець пісні про життя в Україні, любов до матері.
Кожного року Володимир Луців не лише відвідував Україну, а й активно займався громадською, культурно-просвітницькою роботою, поповнював фонди Музею історії Надвірнянщини новими експонатами, літературою тощо. Також щиро вболівав за суспільно-політичну ситуацію в Україні і старався зробити все залежне від себе для розбудови і процвітання Української держави. “Я — українець! Я нестиму людям українську культуру, щоб Україна була знана в усьому світі”, — життєве кредо маестро Володимира Луціва, який жив Україною до останнього подиху…
В.о. міського голови, колектив, виконавчий комітет та депутати Надвірнянської міської ради висловлюють свої щирі співчуття родині з приводу великої втрати. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, вся надвірнянська громада разом з Вами низько схиляє голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Світлий, добрий спомин про великого митця Володимира Луціва завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. Вічна пам’ять!

Вверх