Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

03.10.2017

Визначено проекти-переможці в рамках Бюджету участі

З метою налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста, в Надвірнянській міській раді цього року було впроваджено Громадський бюджет або Бюджет участі у рамках проекту “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ — ІІ), який реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Кожен мешканець міста мав можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті.

Цього року в рамках проекту в бюджеті міста передбачено 100 тис. грн. на реалізацію малих проектів (максимальна вартість проекту 49 900 грн.). На Громадський бюджет було подано 6 малих проектів в категоріях «Енергозбереження», «Спорт», «Велоінфраструктура», «Навколишнє середовище» та «Інше». Протягом 15 днів громадяни міста на сайті https://nadvirna.pb.org.ua. мали можливість переглянути та віддати голос за 2 будь-які проекти. Всього проголосували 122 мешканці нашого міста.

За результатами голосування переможцями стали 2 проекти категорії «Спорт», а саме: «Шаховий спорт – дозвілля та розвиток інтелекту» та «Настільний теніс доступний кожному». Мета проектів – забезпечення належних умов для занять спортом та фізичною культурою, організація відпочинку, проведення дозвілля та інтелектуального і спортивного розвитку мешканців міста шляхом встановлення на території міського парку ім.І.Франка шахових та тенісних столів, а також часткове проведення благоустрою території парку.

Згідно Протоколу засідання постійної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів від 02.10.2017 року два вищевказані проекти визначені як переможці та будуть профінансовані з міського бюджету в 2017 році. Дані проекти будуть реалізовані Надвірнянською міською радою до кінця поточного року.

Цього місяця також заплановано оголошення нового конкурсу громадських проектів, які будуть реалізовані в 2018 році, про що буде додатково повідомлено на сайті Надвірнянської міської ради та Громадського бюджету м.Надвірна.

Вверх