Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

03.10.2017

Визначено проекти-переможці в рамках Бюджету участі

З метою налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста, в Надвірнянській міській раді цього року було впроваджено Громадський бюджет або Бюджет участі у рамках проекту “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ — ІІ), який реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Кожен мешканець міста мав можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті.

Цього року в рамках проекту в бюджеті міста передбачено 100 тис. грн. на реалізацію малих проектів (максимальна вартість проекту 49 900 грн.). На Громадський бюджет було подано 6 малих проектів в категоріях «Енергозбереження», «Спорт», «Велоінфраструктура», «Навколишнє середовище» та «Інше». Протягом 15 днів громадяни міста на сайті https://nadvirna.pb.org.ua. мали можливість переглянути та віддати голос за 2 будь-які проекти. Всього проголосували 122 мешканці нашого міста.

За результатами голосування переможцями стали 2 проекти категорії «Спорт», а саме: «Шаховий спорт – дозвілля та розвиток інтелекту» та «Настільний теніс доступний кожному». Мета проектів – забезпечення належних умов для занять спортом та фізичною культурою, організація відпочинку, проведення дозвілля та інтелектуального і спортивного розвитку мешканців міста шляхом встановлення на території міського парку ім.І.Франка шахових та тенісних столів, а також часткове проведення благоустрою території парку.

Згідно Протоколу засідання постійної депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів від 02.10.2017 року два вищевказані проекти визначені як переможці та будуть профінансовані з міського бюджету в 2017 році. Дані проекти будуть реалізовані Надвірнянською міською радою до кінця поточного року.

Цього місяця також заплановано оголошення нового конкурсу громадських проектів, які будуть реалізовані в 2018 році, про що буде додатково повідомлено на сайті Надвірнянської міської ради та Громадського бюджету м.Надвірна.

Вверх