Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.01.2017

Заходи, спрямовані на підтримку учасників АТО у 2017 році

На сьогодні одним з найважливіших завдань залишається зміцнення обороноздатності нашої держави та допомога учасникам антитерористичної операції. Керівництво міської ради та депутатський корпус докладають усіх зусиль та залучають всі можливі ресурси для надання допомоги як учасникам АТО, які сьогодні захищають територіальну цілісність на сході України, так і демобілізованим воїнам АТО та членам їх сімей.

27 грудня 2016 року на сесії Надвірнянської міської ради при прийняті міського бюджету, затверджено перелік заходів, спрямованих на підтримку учасників АТО. Зокрема, бюджетом міста на 2017 рік передбачено субвенцію районному бюджету на відшкодування батьківської плати за відвідування дитячих навчальних закладів м.Надвірна дітьми із сімей учасників АТО в сумі 50 тис. грн. Крім того, в 2017 році надано пільги з оплати вартості житлово-комунальних послуг  водовідведення і водопостачання сім’ям учасників АТО (на відшкодування пільг закладено 30 тис. грн.).

В бюджеті міста передбачено кошти в сумі 480 тис. грн., які будуть спрямовані на виплату матеріальної допомоги громадянам, в тому числі учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Матеріальна допомога надаватиметься відповідно до Положення про надання адресної грошової допомоги громадянам  м.Надвірна, затвердженого рішенням міської ради від 01.04.2016 року №132-6/2016. Варто зазначити, що в період 2014-2016 рр. фінансова допомога міської ради учасникам АТО склала 590 370 грн.

Нагадуємо, що Надвірнянська міська рада розробила реєстр заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок, який опублікований на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради в рубриці «Учасники АТО». Земельні ділянки надають згідно з порядком, визначеним ст. 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасники бойових дій не скористалися своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надавши відповідні документи. Так, в 2016 році за кошти міської ради розроблені проекти землеустрою та 19 учасникам АТО передані у власність земельні ділянки на вул. Рамішвілі у м. Надвірна для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

В зв’язку з численними заявами учасників АТО щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу, на засіданні 11 сесії Надвірнянської міської ради прийнято рішення від 24.11.2016 року №402-11/2016 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території на вул.Володимира Великого в м.Надвірна» орієнтовною площею 1,5 га. Надвірнянська міська рада за власні кошти розробляє проект детального планування, який буде затверджений рішенням сесії. Наступним кроком є виділення індивідуальних земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування гаражів, згідно поданих заяв.

Вверх