Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

24.01.2019

Закриття виставки творчих робіт «І знов дива у час Різдва» учнів Надвірнянської дитячої художньої школи

Нещодавно в місті Надвірна завершився найтриваліший фестиваль  «Файне Різдво у Надвірній», який більше місяця дивував мешканців та гостей міста своєю неординарністю та самобутністю. В черговий раз в рамках культурно-мистецького проекту проходила виставка–конкурс творчих робіт учнів Надвірнянської дитячої художньої школи. Цього року виставка під назвою «І знов дива у час Різдва» була розгортнута у  Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії (м.Надвірна);  церкві Трьох Святителів (м.Надвірна, мікрорайон Ломоносова); церкві Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії (с.Пнів);  вітринах аптек та торгових закладів міста та  Надвірнянській міській раді. Під час виставки представлено більше 500 творчих робіт (кераміка, розпис ікони, малюнок, текстильна скульптура, ткацтво, графіка, живопис на склі тощо). В одному з торгових закладів встановлена дизайнерська ялинка, прикрашена керамічними прикрасами за мотивами Марії Примаченко. В Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії художньою школою створено вертеп із сіна – єдиний і унікальний в усій Україні, виконаний за авторською технікою, який отримав гран-прі в нашій області.

Під час різдвяних свят, 9 січня, під благословенням Правлячого Архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященного владики Василія Івасюка в Надвірнянській міській раді відбулось відкриття виставки. Більше 2-х тижнів виставка дарувала незабутні враження, на якій були представлені ікони, дитячі композиції різдвяної тематики та портрети українок, які виконали вихованці Надвірнянської дитячої художньої школи під керівництвом викладачів Жанни Бондаренко, Віти Мороз, Іванни Андрійович та Надії Алієвої.

23 січня, відбулось закриття виставки за участі Декана Надвірнянського Митрофорного Протоієрея Олега Траска , міського голови Зіновія Андрійовича, викладачів художньої школи, авторів робіт, працівників міської ради, мешканців та гостей міста.

Отець Олег Траско поділився своїми враженнями від виставки і наголосив, що під час різдвяних свят в колядках ми прославляли новонародженого Ісуса, а ці представлені роботи – це також прослава  Божого Дитятка. Також подякував викладачам та батькам, які докладають всіх зусиль для розвитку талантів наших дітей, а авторам робіт побажав наснаги і натхнення продовжувати творити роботи на славу Божу.

Міський голова Зіновій Андрійович зазначив, що в нашому місті та районі є дуже багато  талановитих і обдарованих дітей, які зростають в українському дусі, шанують, відроджують та бережуть християнські звичаї та народні традиції. І ця виставка нам ще раз це показала і стала ще однією прекрасною ноткою фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». Надвірна має талант.

Декан Надвірнянський Митрофорний Протоієрей Олег Траско та міський голова Зіновій Андрійович вручили дипломи авторам робіт за участь у виставці «І знов дива у час Різдва» в рамках фестивалю «Файне Різдво у Надвірній». Завершився захід спільним виконанням колядок.

 

Вверх