Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

04.01.2017

Заміна вікон в місцях загального користування будинків житлового фонду міста Надвірна

З метою забезпечення належних умов проживання в будинках житлового фонду міста силами комунальних служб за кошти міського бюджету регулярно проводяться роботи капітального і поточного характеру, а саме: заміна ринв та водостоків, ремонт внутрібудинкових систем електропостачання, фасаду, покрівлі даху, встановлення козирків над входами в під’їзди, благоустрій прибудинкових територій, облаштування дитячих майданчиків тощо. До таких робіт належить і заміна вікон в місцях загального користування.

Так, в 2008-2010 рр. проведено заміну вікон на сходових клітках у 18 будинках мікрорайону Ломоносова. В 2016 році за кошти міського бюджету встановлено енергозберігаючі вікна в усіх під’їздах 9 житлових будинках мікрорайону Руднєва: Руднєва, 1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15  та М.Черемшини, 12. В рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за спільного фінансування з Надвірнянською міською радою та ОСББ «Злагода-10» проведено заміну вікон в місцях загального користування в будинку №10 по вул.М.Черемшини. Проведення даних робіт дозволяє, в першу чергу, підвищити рівень енергозбереження, зменшити видатки на енергетичні ресурси та покращити естетичний вигляд будинків.

Минулого тижня завершено роботи по заміні застарілих вікон в усіх під’їздах будинку №8 по вул.Франка. Даний будинок побудований в 1988 році. Проведення вищевказаних робіт зумовлено тим, що за 30-літній період експлуатації вікна на сходових клітках під’їздів даного будинку фізично зносились і потребували заміни. Ще одним критерієм вибору даного будинку є відсутність заборгованості по сплаті житлово-комунальних послуг, в тому числі тих послуг, які надає КП «Надвірнянський житловик».

Варто зазначити, що Планом соціально-економічного розвитку міста Надвірна на 2017 рік передбачено перелік будинків, де цього року проводитимуться роботи по заміні вікон в місцях загального користування. Крім того, в міському бюджеті передбачено кошти в сумі 1 200 тис. грн., які будуть спрямовані на підтримку новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а саме співфінансування робіт по облаштуванню прибудинкових територій, заміні вікон та дверей в місцях загального користування, капітального ремонту мереж, покрівлі даху, фасаду та ін.

Вверх