Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.11.2016

Замінено покрівлю даху на будинку №25 по вул.Руднєва

Продовжується співпраця Надвірнянської міської ради, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та Європейського Союзу в рамках Спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Одне із 4 ОСББ м.Надвірна, які відібрані цього року для участі в проекті, завершили реалізацію своєї мікропроектної пропозиції. Це ОСББ «Хронос», якому за спільного фінансування Європейського Союзу, Надвірнянської міської ради та мешканців будинку, за методичної підтримки ресурсного центру громад міської ради та координаторів проекту, вдалось провести капітальний ремонт покрівлі даху будинку №25 по вул.Руднєва.

Дане ОСББ створене одне з перших на території нашого міста. Будинок №25 по вул.Руднєва введений в експлуатацію в 1993 році. Покриття даху будинку внаслідок впливу різних погодних умов фізично зносилось і через атмосферні опади до осель потрапляла зайва вологість, де почав з’являтися грибок, який має негативний вплив на здоров’я людини. Тому покрівля даху потребувала нагального капітального ремонту. Оскільки в будинку налічується тільки 4 квартири, мешканці не мали фінансової можливості самотужки провести необхідні роботи. Тому було вирішено подати заявку на участь у міжнародному проекті.

Так, нещодавно було завершено реалізацію даного проекту, а саме проведено заміну покрівлі даху будинку №25 по вул.Руднєва. Виконавцем робіт є ТзОВ «Карпатінвестбудгруп», яке було обрано згідно проведеного ОСББ «Хронос» тендеру. Згідно пропозицій переможця тендеру утворився фонд економії коштів. Тому було визначено додаткові роботи та проведено додатковий конкурс. Завдяки цьому, крім заміни покрівлі даху та встановлення ринв та водостоків, було здійснено нижню підшивку даху та заміну вікон в місцях загального користування. На даний час голова ОСББ “Хронос” за допомоги та підтримки ресурсного центру громад, який функціонує при Надвірнянській міській раді, вже підготували звіт по реалізації проекту.  Вартість робіт складає 337 072 грн.

 Також в рамках програми розвитку ООН в Україні “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на даний час підрядними організаціями здійснюються роботи по впровадженню мікропроектних пропозицій ще на 3 об’єктах, а саме:

 • будинок №4а по вул.Франка (ОСББ «Добробут-2010») – технічне переоснащення освітлення придворової території та сходових кліток з втіленням інноваційних технологій з використанням сонячної енергії;
 • будинок №8 по вул.Купчинського (ОСББ «Черемош-8») – капітальний ремонт покрівлі даху та фасаду будинку;
 • будинок №10 по вул.М.Черемшини (ОСББ «Злагода-10») – капітальний ремонт внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення, системи енергопостачання, заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх