Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.06.2016

Засідання комісії щодо реконструкції символічної могили «Борцям за волю України»

В четвер, 9 червня, в Надвірнянській міській раді відбулось спільне засідання депутатської комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та голів фракцій щодо реконструкції символічної могили «Борцям за волю України» в м.Надвірна. По даному питанню доповідав міський голова Зіновій Андрійович, який зініціював та запропонував провести реконструкцію могили, з метою збереження для майбутніх поколінь пам’яті про подвиги загиблих Героїв України. На сьогодні з плином часу та внаслідок дії різних погодних факторів символічна могила зазнала часткових руйнацій та перебуває в аварійному стані. Після детального обстеження були виявлені такі пошкодження, що сьогодні постало питання про практично нове будівництво символічної могили. Тому зволікати та затягувати з проведенням даних робіт не можна.

Дана реконструкція проводиться в рамках проекту п`ятого обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Проектні пропозиції розробила та представила на засіданні Ольга Голуб, згідно яких могила не зазнає жодних конструктивних змін під час реконструкції. За основну ідею в розробці ескізної пропозиції взято замково-фортифікаційні мури Надвірнянщини. Матеріали, які використовуватимуть в реконструкції, підкреслюють автентичність та історичну значущість. Зіновій Андрійович зазначив, що завдяки вдалому архітектурному рішенню Богдана Фаб’яка – розмістити ряд декорованих арок – в новому проекті стає можливим встановити в нішах інформаційні таблиці з написами, на зразок існуючих, для висвітлення різних історичних епох боротьби українців, які загинули за здобуття Української Соборної Самостійної Держави проти різного роду загарбників, зокрема увіковічнення пам’ять новітніх Героїв, подвиг яких повинен стати гідним прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями.

Майбутній підрядник ФОП Турів В.Ф. разом з проектантом Ольгою Голуб та міським головою Зіновієм Андрійовичем представили проектні кошториси та ескізні пропозиції щодо капітального ремонту символічної могили. Під час обговорення даного питання доповідачі дали ряд вичерпних відповідей. Після детального вивчення представлених матеріалів комісія вирішила розглянути можливість залучення спонсорської та меценатської допомоги в наданні будівельного матеріалу та техніки для проведення робіт від підприємств та організацій міста, а також затвердила з рядом зауважень запропоновані проектні пропозиції та напрацювання.

Запрошуємо громадськість до обговорення даного проекту. З пропозиціями та зауваженнями, звертайтесь до Надвірнянської міської ради або пишіть на електронну адресу: nadvirna_mr@ukr.net.

могила4

могила2

005

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Вверх