Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

25.10.2017

Завершено черговий проект ЄС/ПРООН по термомодернізації будинку Княгині Ольги, 5

Вже третій рік поспіль проходить успішна співпраця м.Надвірна з Європейським Союзом в рамках ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На даний час спільними зусиллями ЄС/ПРООН, Надвірнянської міської ради, ОСББ та громадських організацій вдалось успішно реалізували 11 проектів, загальна вартість яких складає близько  4 923 800 грн. За цей час вдалось залучити  2 949 765 грн. міжнародних інвестицій.

Цього року одним з учасників даного проекту стало новостворене ОСББ «Княгиня Ольга» (Княгині Ольги, 5). В травні минулого року мешканці вищевказаного будинку вирішили взяти на себе відповідальність самостійно проводити господарську діяльність і створити ОСББ. З метою створення належних умов проживання учасники ОСББ визначили ряд пріоритетних завдань капітального характеру, які необхідно виконати в даному будинку. У зв’язку з високою вартістю робіт, силами виключно учасників ОСББ виконання робіт було не підйомним і тільки в співфінансуванні з міською радою та Проектом МРГ стало можливим здійснити заплановані роботи.

Враховуючи це, за повної підтримки та допомоги ресурсного центру громад Надвірнянської міської ради, ОСББ «Княгиня Ольга» подало заявку на участь у міжнародному проекті та було відібране в рамках компоненту з розвитку міст Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», спрямованого на комплексну термомодернізацію будівель.

Проектом передбачено проведення комплексної тепломодернізації будинку №5 по вул.Княгині Ольги. Загальна вартість проекту склала 1 077 711 грн. Співфінансування проекту становить ЄС/ПРООН – 63% (678 000), Надвірнянська міська рада – 32% (345 794 грн.) та ОСББ – 5% (53 917 грн.).

Після проведення ОСББ засідання конкурсного комітету  підрядною організацією визначено ТзОВ “Карпатінвестбуд”, якою в рамках проекту було проведено утеплення фасаду (у т.ч. балконів), відкосів та замінено 8 вікон в місцях загального користування. Внаслідок економії коштів в сумі понад 43 тис. грн. підрядною організацією здійснено додаткові роботи, а саме: влаштовано підвісні жолоби  та віконні зливи, що дозволить захистити фасад будівлі від потрапляння зайвої вологи та руйнування.

Завдяки реалізації даного проекту створено більш комфортні умови проживання, поліпшено зовнішній вигляд будинку та покращено енергоефективність будинку, а саме передбачається зниження плати за комунальні послуги та зменшення використання енергоресурсів до 35%.

 

Вверх