Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

17.10.2016

Завершено капітальний ремонт прибудинкової території будинку №5 по вул.Княгині Ольги

Нещодавно в м.Надвірна завершились роботи по облаштуванню ще однієї прибудинкової території, а саме біля будинку №5 по вул.Княгині Ольги. Дана територія є стратегічно важливою, адже розміщена в центральній частині міста, поблизу церкви Воздвиження Чесного Хреста і нею щодня проходять сотні мешканців нашого міста. Хоча будинок №5 по вул.Кн.Ольги  введений в експлуатацію в 1991 році, асфальтне покриття на прибудинковій території було майже зруйноване і після атмосферних опадів,  тут виникали  великі калюжі з водою.

З метою покращення умов проживання мешканців даного будинку та поліпшення естетичного вигляду міста депутатами міської ради було включено капітальний ремонт вищевказаної прибудинкової території в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2016 рік. При проведенні ремонту прибудинкової території будинку №5 по вул.Кн.Ольги використовували сучасний будівельний матеріал – бруківку, експлуатаційний термін якої значно більший, ніж у асфальтного покриття. Тому найближчі роки не виникатиме потреба повертатись до даного об’єкта для проведення капітального ремонту. Площа відновленої території складає близько 420 м².

На сьогодні в місті більша частина прибудинкових територій потребує проведення капітального ремонту, що вимагає великих фінансових затрат. Тому в першу чергу ремонтують ті ділянки, які знаходяться в найжахливішому стані. Так, як фінансування таких робіт є обмеженим, на деяких об’єктах проводять поетапне відновлення дорожнього покриття. Так, в минулому році за кошти міського бюджету, проведено перший етап ремонту прибудинкової території будинку №7 по вул.Кн.Ольги, а саме облаштовано тротуари та входи в під’їзди. Оскільки площа даної території є великою, її повне відновлення потребує великих фінансових ресурсів (близько 1 млн. грн.), проте найближчим часом буде виготовлено проектно-кошторисну документацію та найближчими роками включено в План соціально-економічного розвитку проведення другого етапу капітального ремонту вищевказаної прибудинкової території.

На даний час в місті і надалі триває відновлення об’єктів дорожньої інфраструктури. Нещодавно розпочались роботи по капітальному ремонту прибудинкової території будинку №2 по вул.К.Левицького.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх