Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

12.04.2019

Завершено подачу проектів в рамках Бюджету участі

Вже третій рік поспіль в м.Надвірна діє Громадський бюджет або Бюджет участі, головна мета якого є налагодження співробітництва щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста. Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. 

Завдяки Бюджету участі в м.Надвірна в 2018 році було реалізовано 2 проекти, в рамках яких було закуплено сучасне медичне обладнання для дитячої та центральної районної лікарні. Цього року в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 500 тис. грн. на реалізацію 2 великих (199900 грн. – вартість одного проекту) та 2 малих (49900 грн.)  проектів.

З 11 березня 2019 року відкрито платформу для подачі нових проектів в рамках Бюджету участі, тобто кожен мешканець нашого міста протягом місяця мав можливість розробити та подати 2 проекти (малий і великий) на Громадський бюджет. Цього року подано 15 проектів (8 великих та 7 малих) в таких категоріях, як будівництво спортивних та дитячих майданчиків, охорона здоров’я, заходи з енергозбереження, покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів міста, естетичне облаштування міста, інше (підтримка та допомога людям з обмеженими можливостями тощо). На даний час проходить аналіз проектів експертною групою, після якого проект або відхиляється, або відправляється на доопрацювання, або переходить в статус очікування голосування.

А з 26 квітня по 13 травня проходитиме голосування за проекти. Кожен мешканець Надвірної зможе підтримати ту чи іншу ідею шляхом голосування за посиланням https://nadvirna-budget.e-dem.in.ua або в розділі «Громадський бюджет-2019» на сайті Надвірнянської міської ради. Згідно з результатами голосування 4 проекти (2 малих та 2 великих) будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Перелік проектів, допущених до голосування згідно висновків експертної комісії, буде опубліковано на офіційному сайті Надвірнянської міської ради.

Вверх