Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.11.2016

Завершено реалізацію обласного проекту «Місто Надвірна – місто мікрорайонів»

Одним із пріоритетних завдань Надвірнянської міської ради є відновлення дорожньої інфраструктури. В 2016 році за кошти міського бюджету вдалось здійснити чи не найбільший об’єм робіт в цьому напрямку, зокрема це облаштування прибудинкових територій. При формуванні Плану соціально-економічного розвитку керівництво міської ради та депутатський корпус ставили за головну мету зайти в кожен двір чи кожну вулицю і створити належні умови проживання для мешканців міста. В першу чергу проводили ремонтні роботи на тих об’єктах, які перебували в непроїзному і найжахливішому стані. Цього року крім прибудинкових територій центральної частини міста, велику увагу також приділяли мікрорайонам. Тому за ініціативи міського голови Зіновія Андрійовича міською радою було подано на VІ обласний конкурс проектів і програм місцевого самоврядування проект «Місто Надвірна – місто мікрорайонів». Написання даного проекту було зумовлене необхідністю проведення капітального ремонту прибудинкових територій мікрорайону Руднєва і забезпечення мешканців належними комфортними умовами проживання.

Мікрорайон Руднєва є одним із найчисельніших в м.Надвірна, де налічується 26 будинків житлового фонду міста і проживає близько 3 тис. мешканців. Дані будинки, так звані «хрущовки», побудовані ще в 60-70 роках минулого століття. За багаторічний період експлуатації значно зріс відсоток фізичного зносу асфальтобетонного покриття прибудинкових територій. За останні роки тут облаштовано декілька прибудинкових територій, тротуарів та пішохідних доріжок, зокрема будинків №14 по вул.Грушевського, №1 по вул.Руднєва, №12 по вул.М.Черемшини, частини під’їзної дороги по вул.М.Черемшини до будинків №8, 10, 12 та 14, пішохідної доріжки по вул.Марка Черемшини, 6, 8, 10 та тротуару по вул.Руднєва, 21. Проте ще залишається ряд територій, які потребують нагального ремонту. При написанні даного проекту, проведено детальне обстеження всіх прибудинкових територій і визначено перелік тих, які перебували в найжахливішому стані. В цей перелік потрапили території біля будинків Руднєва, 2,3; Кобринської, 9, 10, 11, 12, 13 та М.Черемшини, 4.

Нещодавно за кошти міської ради та спільного фінансування обласного бюджету завершено роботи по реалізації проекту “Місто Надвірна – місто мікрорайонів”. Зокрема, проведено відновлення прибудинкової території будинків №2, 3  по вул.Руднєва.  Асфальтне покриття даної території зазнало значних руйнацій, а тротуари та входи в під’їзди були взагалі відсутні. З метою створення комфортних умов проживання жителів будинків №2 та 3 по вул.Руднєва,  яких налічується понад 160, вирішено облаштувати дану прибудинкову територію сучасним будівельним матеріалом – бруківкою. Крім того, облаштовано входи в під’їзди будинків  по вул.Кобринської, 12 та 13 і вул.М.Черемшини, 4, а також міжбудинковий проїзд будинків по вул.Кобринської, 9,  10 та 11.

На сьогодні кожна друга прибудинкова територія, якщо не кожна (їх налічується близько 170) потребує капітального ремонту, на що необхідно декілька десятків мільйонів гривень. Оскільки за один рік здійснити весь об’єм робіт неможливо, вирішено проводити поетапне відновлення прибудинкових територій. Спочатку проводять роботи по відновленню входів в під’їзди, тротуарів або під’їзних доріг. Виконання даних робіт – це тільки перший етап облаштування прибудинкової території.  Проте в найближчі роки буде виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення другого етапу відновлення прибудинкових територій і виконання цих робіт буде внесено в План соціально-економічного розвитку.

Прибудинкова територія будинків №2,3 по вул.Руднєва

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кобринської, 13

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Кобринської, 12

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кобринської, 9, 10 ,11

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх