Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.11.2018

Завершено роботи по облаштуванню прибудинкової території будинку №22 по вул.Руднєва

Житловий фонд міста Надвірна налічує близько 180 будинків, більшість з яких введені в експлуатацію в 60-70 рр. минулого століття. За цей період практично кожен будинок потребує проведення капітального ремонту внутрібудинкових систем, конструктивних елементів будівель та прибудинкової території. Тому щороку керівництво та депутатський корпус міської ради в Плані соціально-економічного розвитку передбачають ряд робіт, спрямованих на належне утримання житлового фонду міста та покращення умов проживання його мешканців. До числа таких робіт належить і відновлення прибудинкових територій. 2018 рік, як і 2017, можна з впевненістю назвати роком покращення та розвитку дорожньої інфраструктури. Тільки цього року за допомогою бруківки вже частково  відновлено 8 вулиць комунальної форми власності та 11 прибудинкових територій, не кажучи про ремонт асфальтного покриття доріг.

Велику увагу приділяють не тільки об’єктам центральної частини міста, а й мікрорайонам. Так,  нещодавно завершено роботи по відновленню прибудинкової території будинку №22 на вул.Руднєва.

За понад 40-літній термін експлуатації асфальтне покриття даної прибудинкової території частково зруйнувалось, що завдавало певних незручностей мешканцям будинку, тому стало нагальним здійснення її капітального ремонту. В минулому році провели перший етап робіт, а саме: відновлено під’їзну дорогу та входи в під’їзди будинку №23 та частину під’їзної дороги будинку №22 по вул.Руднєва. Цього року проведено другий етап робіт, а саме: завершено відновлення прибудинкової території будинку №22 по вул.Руднєва.  Капітальний ремонт проведено з використанням сучасного будівельного матеріалу –  бруківки, оскільки вона надає кращий естетичний вигляд та її гарантійний термін при чіткому догляді та належній експлуатації є набагато більший, ніж у асфальтного покриття.

Варто зазначити, що з метою покращення умов проживання в даному будинку за кошти міського бюджету 2017 року проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Вверх