Адреса: м.Надвірна, вул.Мазепи, 29,
Івано-Франківська обл.,
Україна 78405

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

20.05.2016

Завершується капітальний ремонт водопроводу по вул.Мазепи – вул.Ломоносова (ЗОШ №4)

          

 Кожного року Надвірнянська міська рада спільно з комунальними службами докладає максимальних зусиль для вирішення завдань, поставлених громадою міста. На сьогодні одним з пріоритетних напрямків є розширення мереж водопостачання і водовідведення. Планом соціально-економічного розвитку передбачено окрім протягнення і будівництва нових водогонів та каналізаційних колекторів, ремонт та заміну фізично зношених та морально застарілих трубопроводів, які побудовані ще в 60-70 рр. минулого століття. Виконання даних робіт носить стратегічний характер.

 На даний час підходить до завершення проведення робіт по капітальному ремонту водопроводу від вул.Мазепи по вул.Новопроектна, вул.Комунальна, частково по вул.Кобилянської до вул.Ломоносова (Надвірнянська ЗОШ №4).  Загальна протяжність водогону становить 883 м/п. Водопровід проводиться поліетиленовими трубами діаметром 160 мм, 140 мм, 110 мм та 50 мм. Ремонт трубопроводу проводиться відкритим (траншейним) способом, а також методом санації. Оскільки траншейний спосіб ремонту трубопроводів вимагає виконання великого обсягу земляних робіт, руйнування та відновлення дорожнього покриття, на деяких ділянках водогону використовують сучасну технологію відновлення старих трубопроводів – метод санації. Санація здійснюється згідно попередніх розрахунків шляхом введення в існуючий трубопровід тонкостінної високоміцної корозійностійкої полімерної труби, а міжтрубний простір заповнюється тампонажним матеріалом.  Перевага цього методу полягає в тому, що старий трубопровід можна замінити швидко і легко, при цьому після введення в експлуатацію він повністю відповідає якості нового.

 Реконструкція даного водогону дозволить підключитись до центрального водопроводу 500-600 приватних дворів мікрорайону вул.Комунальна-вул.Головацького, а також покращить тиск води та унеможливить виникнення аварійних ситуацій. Даний водопровід дасть можливість забезпечити якісною питною водою новозбудовані багатоповерхові будинки по вул.Сірика. Січення труби дозволяє під час проведення робіт підключатись до центрального водопостачання приватним дворам по вул.Новопроектна, вул.Комунальна, вул.Олімпійська, вул.Яцури, вул.Кобилянська та вул.Квіткова. Роботи планують завершити до кінця травня.

 Варто зазначити, що в травні місяці 2016 року планують розпочати роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання багатоповерхових будинків житлового фонду міста. Пріоритетними обирали ті будинки, в яких мережі вже фізично зносились і пропускна спроможність труб є на низькому рівні. Вже 24.05.2016 року розпочинаються роботи по ремонту внутрішньобудинкових мереж водопостачання в будинках №5, 7, 8 по вул.Княгині Ольги. З повним переліком будинків, де будуть проводитись дані роботи можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх