Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.11.2016

Зіновій Андрійович: «Україні в Європі бути! Якщо не відстоїмо свій вибір зараз, не матимемо вибору і в 2015-му році! Слава Україні!»

З нагоди початку двох революцій – Помаранчевої Революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), сьогодні, 21 листопада, Надвірна відзначила День Гідності і Свободи. Заходи розпочались з урочистої ходи від символічної могили Борцям за волю України до майдану Шевченка за участі представників районної та міської влад, духовенства, учасників Революції Гідності, учасників АТО, вояків  районного проводу Братства ОУН-УПА, вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студентів і викладачів Надвірнянського коледжу НТУ, учнів та вчителів шкіл Надвірнянщини, громадських організацій та мешканців міста.

Віче на майдані Шевченка, приурочене Дню Гідності і Свободи, розпочалось із виконання Державного Гімну України. Представники районної та міської влад хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих Героїв під час Революції Гідності та бойових дій на сході України та покладанням квітів до стели Героям Небесної Сотні. Всечесні отці відправили панахиду за загиблими Героями України.

Голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та міський голова Зіновій Андрійович вручили подяки Надвірнянському деканату УГКЦ (Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота), Надвірнянському деканату УПЦ КП (Декан Надвірнянського Деканату УПЦ КП Митрофорний Протоієрей Олег Траско), Надвірнянському коледжу НТУ (директор Ростислав Нагорний), Надвірнянській самообороні (Віталій Трачук) за активну участь у революційних подіях 2013-2014 років.

Міський голова Зіновій Андрійович розпочав свій виступ зі слів Євгена Коновальця, що у вирі нинішніх подій ми маємо бути творцями історії, бо інакше станемо її жертвами… і наголосив, що після двох революцій перемогу здобув український народ, який, об’єднавшись, обрав шлях до свободи і демократії. Через 9 років, як українці під час Помаранчевої Революції вперше масово вийшли на головну площу країни, щоб відстояти свої права, історія повторилась. Надвірнянська громада одна з перших висловила свою підтримку і разом з усім українським народом стала на захист свободи, гідності, справедливості, рівності, демократії та верховенства права.  

Міський голова поділився спогадами про те, як розпочиналась Революція Гідності на теренах Надвірної, зазначивши, що на стелі Героям Небесної Сотні викарбувані слова: «30.11.2013 року в місті Надвірна розпочалась Революція Гідності». Так, саме 30 листопада 2013-го Молитовний майдан став початком Революції Гідності в нашому місті. Зазначив, що рушійною силою революційних подій в нашому місті стало студентство Надвірнянського коледжу НТУ. Студентська молодь Надвірнянщини – одна із перших в Івано-Франківській області поставила наметове містечко у підніжжі пам`ятника Т.Шевченку і сказала категоричне «Ні!» тому злочинному режимові. Міський голова згадав спільну позачергову сесію Надвірнянських районної та міської рад 22 листопада 2013 р., на якій прийняли звернення, в якому висловили обурення «ситуацією, що склалася на шляху підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом» та вимогу до тодішнього президента В.Януковича «вжити невідкладних заходів для підписання Угоди між Україною та ЄС», а до Верховної Ради – відправити уряд М.Азарова у відставку та розпочати процедуру імпічменту Президента В.Януковича. Також Зіновій Андрійович згадав загиблих героїв, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності України. Висловив щирі слова вдячності духовенству та всім активним учасникам революційних подій. Міський голова завершив свій виступ словами звернення, прийнятого на спільній позачерговій сесії районної і міської рад 22.11.2013 року: «Україні в Європі бути! Якщо не відстоїмо свій вибір зараз, не матимемо вибору і в 2015-му році! Слава Україні!»

Відзнаками за заслуги перед Надвірнянщиною (під час Революції Гідності та подій на сході України) нагороджено отця Ігоря Шліхутку, отця Івана Гедзика, Тараса Угринчука, Артема Артьомова, Михайла Іваночка та Олега Туєшина. Також подяки голови Надвірнянської районної ради отримали громадські активісти та активні учасники Революції Гідності.

В унісон із патріотичними промовами звучали вірші та пісні у виконанні Діани Гандзюк, Нестора Нагорняка, Софії Шовгенюк та Віктора Чудновського.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вверх