Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.11.2019

Звернення в.о.міського голови Тараса Пекарського з нагоди Дня Гідності і Свободи

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

В ці листопадеві дні минає 6-та річниця початку нової епохи національного пробудження українського народу, усвідомлення права вільно жити на своїй землі, початку Революції Гідності, коли мільйони українців виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору нашої держави. Саме 21 листопада в День Гідності та Свободи, ми вшановуємо українських патріотів, сподвижників революційного руху, які під час і Помаранчевої Революції, і Революції Гідності масово вийшли на майдани міст і сіл, щоб відстояти свої права.

Восени 2013-го на головній площі нашої країни розпочались події, які з часом сколихнули весь світ. Побиття спецпідрозділом «Беркут» мирних протестувальників-студентів, серед яких були і надвірнянці,  обурило мільйони наших співвітчизників, які на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму. Змінити його могли тільки масові виступи людей, проте, ніхто не міг подумати, що тодішня влада заради захисту своїх особистих інтересів розпочне війну з власним народом та буде готовою у крові втопити мирні протести людей. Найбільш жорстоке протистояння відбулося 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутська, де від куль снайперів загинули більше сотні мітингувальників – Героїв України, Героїв Небесної Сотні.

У перші дні після Революції Гідності  український народ, ще не оговтавшись від трагічних подій на Майдані, оплакуючи своїх Героїв, зіткнувся з підступною кремлівською агресією і продовжив боротьбу за незалежність нашої держави. Сьогодні на сході України  нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!» –  саме цими словами Україна вже п’ятий рік проводжає в останню путь своїх синів та дочок – цвіт української нації, які віддають своє життя за рідну землю.

Ці трагічні та водночас доленосні події допомогли нам збагнути, що майбутнє в наших руках і кожен сам відповідає за власну долю. Український народ вкотре показує всьому світу велику силу духу, щиру та самовіддану любов до Батьківщини. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та докладаймо всіх зусиль для розбудови сильного демократичного суспільства, в якому найвищою цінністю буде Гідність і Свобода!

СЛАВА УКРАЇНІ!               ГЕРОЯМ СЛАВА!                 

   В.о. міського  голови                                             Тарас Пекарськи

Вверх