Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

06.05.2019

Звернення міського голови до керівництва ПАТ «Укрнафта» щодо ліквідації наслідків паводків 2018-2019 рр.

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича до керівництва ПАТ «Укрнафта» щодо ліквідації руйнівних наслідків паводків 2018-2019 рр. та проведення берегоукріплювальних робіт в районі виробничої бази ПАТ «Укрнафта» в м.Надвірна.

В.о. голови правління ПАТ «Укрнафта»

Гезу О.В.

Начальнику структурної

одиниці “Укрнафта Буріння”

ПАТ “Укрнафта”

Кравценюку Ю.П.

Шановний Олеже Валентиновичу!

Шановний Юрію Павловичу!

Негода 1 травня 2019 року наробила чимало лиха Прикарпатттю. Зокрема, через зливи та підйом рівня води у річках зруйновані дороги, пошкоджені дамби та мости й затоплені угіддя та домогосподарства. Регулярні роботи, проведені Надвірнянською міською радою по укріпленню берегів та запроваджені протиповеневі заходи дозволили цієї весни уникнути біди та унеможливили великі підтоплення земельних ділянок прибережних смуг і міста в цілому.

Відразу після негоди комісія в складі керівництва міської ради провела обстеження  всього правого берега річки Бистриця Надвірнянська в межах міста Надвірна, щоб визначити  ті слабкі місця, де є ризик в майбутньому руйнування берегів, що може нести загрозу для здоров’я та життя мешканців міста та нищення майна громади. До найбільш небезпечних  та критичних ділянок відноситься район біля колишнього Надвірнянського УБР, вул.Корольова та вул.Набережна.

На території міста Надвірна знаходяться виробничі об’єкти колишнього Надвірнянського УБР, що реорганізовано в Прикарпатський УБР, а тепер належить до структурної одиниці “Укрнафта Буріння” ПАТ “Укрнафта”. Територія бази виробничого обслуговування даної структурної одиниці за адресою м.Надвірна, вул. В.Великого,123 межує протяжністю 200 м з річкою Бистриця Надвірнянська. Близько 40 років тому Управлінням бурових робіт було укріплено беріг річки, що межує з ділянкою, яку орендує підприємство, зокрема, було закріплено в березі труби та металеві троси. Але за цей час дані металеві конструкції вже не можуть повноцінно захистити від підтоплень територію міста, зокрема, мікрорайону Руднєва, вул.В.Великого, Богуна, Корольова тощо. Протягом липня минулого року і вже в травні цього року довготривалі дощі спричинили значне підняття рівня води в річці і як наслідок велика частина берега в районі бази колишнього Надвірнянського УБР зруйновалась та була забрана паводковими водами річки. Якщо вже сьогодні не прийняти відповідні заходи, чергова негода може завдати колосальних збитків місту та призвести до непоправних наслідків для громади Надвірної.

Враховуючи вищевказане, так, як у Вашого підприємства є в наявності великий об’єм будівельного матеріалу, великогабаритних бетонних виробів, трубоматеріалів, наполегливо просимо Вас провести берегоукріплювальні роботи на орендованій Вами земельній ділянці в м.Надвірна для відновлення берегів річки Бистриця Надвірнянська, щоб в подальшому захистити місто Надвірна від руйнівних наслідків повеней та паводків.

В черговий раз сподіваємося на подальшу підтримку і співпрацю.

З повагою,

міський голова                                                                       Андрійович З.М.

Вверх