Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

01.04.2016

Звернення міського голови щодо необхідності капітального ремонту національної автомобільної дороги Н-09 Мукачево-Львів в межах міста Надвірна

01 квітня 2016 року в Надвірнянській міській раді відбулось засідання чергової шостої сесії сьомого скликання. Міський голова Зіновій Андрійович доповів депутатам щодо нагальної необхідності капітального ремонту національної автомобільної дороги Н-09 Мукачево-Львів в межах міста Надвірна. Дорожнє  покриття даної дороги, яка проходить через м.Надвірна знаходиться в критичному стані і є найгіршим в Івано-Франківській області.

В зв’язку з цим міський голова Зіновій Андрійович зініціював звернутись до Президента, Прем’єр-міністра України, міністра інфраструктури, голови Державного агентства автомобільних доріг України щодо необхідності капітального ремонту національної автомобільної дороги Н-09 Мукачево-Львів в межах міста Надвірна. Дане звернення було підтримане депутатами Надвірнянської міської ради (рішенням №120-6/2016 від 01.04.2016р.)

Звернення

міського голови м.Надвірна Івано-Франківської області

щодо необхідності капітального ремонту національної автомобільної дороги Н-09 Мукачево-Львів в межах міста Надвірна

 

 

Президенту України

п.П.Порошенку

 

Прем’єр-міністру України

п.А.Яценюку

 

Міністру інфраструктури

п.А.Пивоварському

 

Голові

Державного агентства автомобільних

доріг України

п.А.Батищеву

 

До відома:     Голові Івано-Франківської обласної

                       державної адміністрації

                       п. О.Гончаруку

                                                                                   

 

Через м.Надвірна проходить автомобільна дорога державного значення Н-09 Мукачеве-Львів (вул.Мазепи, вул.Шухевича, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна, вул.Січинського, вул.Соборна), стан дорожнього покриття якої знаходиться в критичному стані з непроїзними участками  на  вул.Шухевича, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна та вул.Січинського і не підлягає ямковому ремонту. Капітальний ремонт дороги не проводився більше 10 років. Такий стан дорожнього покриття на вищевказаній дорозі ставить під загрозу людське життя та здоров’я, внаслідок збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, що у свою чергу створює соціальну напругу та численні нарікання жителів міста, а також туристів, так як місто Надвірна розміщене на шляху Яремчанської курортно-відпочинкової зони.

У 2015 році відповідно до Постанови №323 від 25.05.2015 року Кабінету Міністрів України  “Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве – Львів, Татарів – Кам’янець-Подільський, Стрий – Мамалига)” в межах Івано-Франківської області  було виділено 310 млн.грн. Однак цих коштів вистачило на капітальний ремонт дороги від межі Львівської і Івано-Франківської областей до міста Івано-Франківськ.

На даний час стан асфальтно-бетонного покриття  даної дороги, яка проходить через м.Надвірна є найгірший і найжахливіший в Івано-Франківській області. Дана дорога стала непроїзною, залишився тільки один напрямок руху.

Виходячи з вищенаведеного, просимо провести капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачеве-Львів в  межах міста Надвірна.

 

З повагою

міський голова                                                                                                              З.Андрійович

питання 2 (6 сесія)

Вверх