Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

26.01.2017

Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

У ці холодні січневі дні ми вшановуємо пам’ять мужніх Героїв України, молодих звитяжців, які віддали своє життя за самостійність, волю та незалежність України. 29 січня 1918 року на заклик Української Народної Республіки біля залізничної станції Крути кілька сотень недосвідчених курсантів військової школи, студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з більшовицькою армією, перший в новітній історії бій з кремлівськими загарбниками. Ціною власного життя вони призупинили наступ російсько-більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість провести переговори та підписати Брестський мир, відповідно до якого більшовики були вимушені залишити територію України. Юні добровольці сміливо пішли на вірну смерть, проявляючи справжню жертовність та відданість національній ідеї, власним прикладом стверджуючи, що український патріотичний дух є незборимий та непохитний.

Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. Визначально, що жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. Так і під час Революції Гідності основною рушійною силою виступили студенти, які продовжуючи подвиг героїчної боротьби під Крутами, стали на захист свободи та  національної гідності українського народу. Зараз, коли ми знову змушені захищати територіальну цілісність нашої держави від московського загарбника, як і майже сто років тому, першими до оборони  України стали добровольці, і вже не сотні, а тисячі молодих і сильних духом людей протистоять ворожому війську на сході держави. 

Сьогодні віддаємо данину шани Героям Крут, січовим стрільцям, воякам ОУН-УПА, Героям Небесної Сотні, Героям АТО, усім, хто в різні роки і зараз, відстоює національну ідею, інтереси української державності, соборності та свободи. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу. Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Нашим святим обов’язком є пам’ятати та вшановувати своїх Героїв. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та гуртуймося в спільній меті збереження й утвердження вільної, незалежної, соборної Української Держави.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Міський голова                                   Зіновій Андрійович

Вверх