Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.05.2019

Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

Шановні  учасники визвольних змагань та Другої світової війни!

Вже 5 років поспіль Україна разом зі всією європейською спільнотою на початку травня вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939-1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. 9 травня – це день вшанування тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, і тих, хто нині боронить нашу свободу та незалежність.

У ці дні важливо ще раз відзначити непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності як нацистського, так і комуністичного режимів, скоєних у ті роки, що мали страшні наслідки для нашого народу. Під час Другої світової війни здійснені найбільші кроваві злочини в історії людства, а для України – ця війна стала національною трагедією.  

Але в цей найдраматичніший і жорстокий час, найкращі сини і дочки нашої держави ставали на захист своєї землі. Величним прикладом жертовного служіння українському народу є героїчна історія ОУН-УПА, коли тисячі патріотів воювали за цілковите звільнення України від комуністичного та фашистського агресорів і боролись за незалежну державу.

Нескорений дух, патріотизм і любов до рідної землі передались сучасним Героям: Героям Небесної Сотні, які чинили шалений опір антиукраїнській владі, та воїнам російсько-української війни, які проявляючи справжню жертовність та відданість Україні, власним прикладом стверджують, що український патріотичний дух непоборний та національна ідея непохитна і невмируща.  Вони своїм героїчним прикладом довели всім, що Україна нескорена і непереможна.

Ми зобов’язані пам’ятати про всіх патріотів нашого краю та держави, котрі загинули в ім’я України, полеглих у нерівній боротьбі з ворогом, замордованих по тюрмах та концтаборах, зниклих безвісти, виселених на заслання. Адже народ, який не пам’ятає своєї історії, який не поважає своїх героїв, не може мати гідного майбутнього. У серці кожного з нас живе пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Честь і слава Героям України! Світла і вічна пам’ять всім загиблим, які віддали своє життя за свободу нашої держави!

Слава Україні!  Героям Слава!

Міський голова                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх