Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

12.10.2017

Звернення міського голови з нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва

 

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

 

Здобути державу – свою, самостійну –

Ось гасло, що гріло буття,

І честь не сплямити борця України,

Віддать, якщо треба, й життя.

 

У храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці українського козацтва та воїнів Української Повстанської Армії, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – Захисника України. Цей день, поєднавши наші християнські традиції та вікову славу Українського війська, є  символом нерозривного зв’язку усіх поколінь, хто обороняв та продовжує захищати терени нашої держави.

Особливо шанованим це свято було для українських козаків, які вважали Богородицю своє покровителькою, а образ Божої Матері – головним оберегом. Козацтво завжди було і залишається символом честі, гідності та сили, а їхня мужність та незламність духу споконвіків додавали наснагу в боротьбі за незалежність нашої держави. Покладаючись на опіку та материнське заступництво Пресвятої Богородиці, у часи найважчих випробувань кращі сини і дочки України завжди ставали на захист своєї рідної землі. 

Величним прикладом жертовного служіння українському народу є героїчна історія Української Повстанської Армії. Саме в День Покрови Пресвятої Богородиці 75 років тому було задекларовано створення УПА, яку Провід ОУН покликав вести збройну боротьбу за право українців мати власну державу. Українській Повстанській Армії не має аналогів у світовій історії.  Впродовж більше 10 років в нерівній героїчній боротьбі з ворогом, УПА  здобула невмирущу славу, назавжди закарбовану золотими літерами в історії України.

Особлива шана та щира подяка воїнам ОУН-УПА за героїзм та жертовність, які своїм прикладом запалили вогонь в серцях наступних поколінь мужніх Захисників. Їх нескорений дух, патріотизм і любов до рідної землі передались сучасним Героям, справжнім патріотам, всім, хто піднявся на захист незалежності нашої держави в лавах військових підрозділів, добровольчих батальйонів та волонтерських організацій, всім, хто сьогодні ціною власного здоров’я та життя  відстоюють єдність і неподільність Української держави.

День захисника України – свято нескорених, адже, незважаючи на всі випробування, дух нашого народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя в ім’я України. Їхня мужність та самопожертва надихають нас, додають сил та наснаги йти в перед і перемагати.

Сьогодні нашому народу потрібні справжній козацький дух, патріотизм повстанців та щире прагнення миру нинішніх захисників, які боронять державу від ворога.  У це величне свято підносимо щиру молитву нашій Небесній Заступниці – Пресвятій Богородиці, щоб повсякчас підтримувала український народ, під своїм Покровом оберігала наше мужнє військо та дарувала мир і спокій нашій рідній землі!

СЛАВА УКРАЇНІ!   ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вверх