Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.11.2015

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

          Минає другий рік з часу, коли в листопаді 2013-го перші студенти-активісти вийшли на Майдан Незалежності в столиці нашої держави, повставши на захист демократичних цінностей, гідності і свободи людини й громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Ці події, що відбувались на зламі 2013/14 років мають доленосне значення для України. Це надзвичайно важкий період, коли український народ в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свою гідність, прагнення до свободи та євро інтеграції. Жорстоке побиття тоді мирних протестувальників-студентів, серед яких були і надвірнянці, обурило мільйони наших співвітчизників, які на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, що хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

          Одним серед перших міст в Україні, де розпочалася Революція Гідності, а саме 30 листопада 2013 року, є Надвірна. Надвірнянці разом із мільйонами кращих синів і дочок української нації і на Майдані у Києві, і в різних куточках української землі заявили на весь світ, що готові відстояти свою людську гідність і свободу. У першх лавах борців за нашу свободу була молодь. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

           У перші дні після перемоги Революції Гідності зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Чимало представників Надвірнянщини сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України, а мешканці усіх населених пунктів району підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно згуртуватися і об’єднати зусилля для допомоги нашим бійцям АТО, які звільняють українську землю від окупанта для відновлення територіальної цілісності України. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного героя, який поклав своє життя за Свободу та Незалежність нашої держави.

         Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність, і нарешті, – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі. Тільки від кожного з нас залежить, у якій державі житимемо ми  і житимуть наступні покоління. І нехай воля й любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 

        Висловлюю подяку учасникам національно-визвольної боротьби, всім тим, хто відстояв перемогу Помаранчевої Революції і втілює ідеали Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю на східних рубежах України.

        З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи дозвольте привітати Вас та побажати мирного неба над українською землею, незламного духу, людської гідності та самоповаги і незборимої віри в щасливе майбутнє Української держави!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

              СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вверх