Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

15.08.2016

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича

57120efcdc9eb-prapor

Шановні надвірнянці!

 

В переддень  відзначення 25-ї річниці Незалежності України, 23 серпня, ми урочисто відзначаємо День Державного Прапора, який втілює в собі давню і величну історію державотворення, прагнення українського народу жити у вільній державі.

Український Прапор є уособленням національної єдності, нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава. Під жовто-блакитним стягом наш народ боровся за українську національну ідею в лавах Січових Стрільців, членів ОУН, вояків УПА, Героїв Небесної Сотні. Зараз наш Прапор знову окроплений кров’ю Героїв, які віддають свої життя на війні на Сході України, виборюючи свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму та гордістю за свій народ.  

Український жовто-блакитний стяг – це наш історичний дух, незламність українського народу, жива пам’ять про героїчне минуле, гордість, велич і нескореність нації. І наш обов’язок оберігати та шанувати наш Державний Прапор як найвищу національну святиню, виховувати повагу до нього у дітей та онуків, адже він є втіленням єдності, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

 З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України звертаюся до кожного свідомого надвірнянця, до всіх керівників підприємств, організацій, установ, директорів шкіл та керівників дошкільних навчальних закладів, громадських та політичних організацій, до власників торгових закладів, у ці нелегкі для нашої держави дні, дні національного болю і всенародної боротьби за Українську Державу, встановити (вивісити) синьо-жовте знамено на своїх помешканнях та установах всіх рівнів 23 та 24 серпня (в подальшому на постійній основі). Це буде виявом нашого громадського сумління, патріотизму, любові до рідної Батьківщини, гордості за український народ, відданості національній ідеї та даниною шани й поваги до українських патріотів і їхнього героїчного чину.

Спільними зусиллями громади міста в 2011 році пошито великий жовто-блакитний стяг площею 72 м². Щороку урочистою ходою з цим величним Знаменом, відзначаючи День Державного Прапора та День Незалежності України,  ми підтверджуємо велику єдність і міць всієї громади, віру в сильну, могутню та вільну Україну. З метою вияву поваги та пошани до національного символу нашої держави закликаю 23 серпня кожного свідомого мешканця нашого міста приєднатись до ходи від будинку «Просвіти» до пам’ятника Т.Г.Шевченку з винесенням Державного Прапора, щоб під благородними синім та жовтим кольорами замайорів національний стяг  над нашим містом, над  всією Україною, як символ незалежності, свободи, єднання, згуртованості та процвітання нашої держави!

 

Слава Україні!                                        Героям Слава!

 

 

Міський голова                                                                Зіновій Андрійович

Вверх