Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

11.08.2017

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича

Шановні надвірнянці!

 

 День проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року – дата, яка навіки увійшла в історію нашої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до свободи, волі, національного відродження, духовного та культурного піднесення.

Сьогодні нам судилося не лише бути учасниками народження новітньої української держави, а й як і нашим дідам і прадідам, захищати незалежність та відстоювати територіальну цілісність України. Запорукою перемоги українського народу над будь-яким ворогом є єднання в спільному прагненні здобуття найвищої мети – розквіту і слави Єдиної Української Держави, висока відповідальність за доручену справу, сумлінна праця на благо подальшого розвитку України та рідного міста.

Вже за доброю традицією в переддень релігійних та державних свят надвірнянці, спільно усією громадою, дбають про наведення благоустрою, порядку та чистоти на вулицях, в парках, скверах, відпочинкових зонах, власних домоволодіннях, адміністративних, господарських приміщеннях та прилеглих до них територіях, пам’ятниках, могилах, кладовищах та місцях спільних поховань. Безумовно, працівники комунальних служб своєю щоденною кропіптою працею докладають усіх зусиль, щоб наша Надвірна була прибраною і охайною, але й самі надвірнянці повинні підтримувати належну чистоту на власних подвір’ях, прилеглих до них територіях, впорядковувати свої оселі, адміністративні та виробничі приміщення, торгівельні заклади та території загального користування.  За чистоту міста та його околиць повинен дбати кожен його мешканець, адже тільки згуртованістю та налагодженій праці всієї громади, наше місто з кожним роком стає ще красивішим, чистішим та охайнішим.

В переддень Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України звертаюся до всіх небайдужих жителів міста, керівників та колективів підприємств, установ та організацій, підприємців, власників торгових закладів, представників громадських організацій долучитись до загальноміських заходів по прибиранню та зробити свій посильний внесок у підготовці міста до відзначення державних свят.

 

 

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

 

Вверх