Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.08.2018

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича

Рідний наш прапор високо несім!

Хай він, уславлений, квітне усім!

О.Олесь

 

Напередодні найголовнішого свята українського народу Дня Незалежності України ми урочисто відзначаємо День Державного Прапора, який є втіленням традицій державотворення, історії та сьогодення, прагнень української нації жити у вільній і незалежній соборній державі.  Жовто-блакитний стяг є символом відродження і величі України, наших здобутків і перемог, уособленням  незламності українського народу, живою пам’яттю про наше героїчне минуле і вірою у мирне майбутнє.

Багато поколінь борців за волю України віддали свої життя, щоб в усіх куточках нашої держави майорів синьо-жовтий прапор, як багатовіковий символ свободи і незалежності. Вперше на теренах Надвірної український стяг був піднятий під час велелюдного віче на Пнівському замку 24 вересня 1989 року. Під національним прапором український народ утвердив віковічну ідею відновлення української державності і самостійності. І сьогодні тисячі патріотів України під синьо-жовтим стягом, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, захищають державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та мужньо і самовіддано звільняють українські міста та села на східних рубежах від російського окупанта.

Напередодні 27-ї річниці Незалежності України та Дня Прапора України звертаюся до всієї надвірнянської громади, до всіх керівників підприємств, установ та організацій, власників торгових закладів, громадських та політичних організацій встановити (вивісити), оновити синьо-жовте знамено на своїх помешканнях та установах всіх рівнів 23 та 24 серпня (в подальшому на постійній основі).

На вшанування багатовікової історії українського державотворення,  державної символіки Незалежної України та з метою виховання поваги до державних символів України закликаю кожного свідомого мешканця міста 23 серпня приєднатись до ходи з винесенням Державного Прапора від будинку «Просвіта» до пам’ятника Т.Г.Шевченку, стверджуючи велику єдність і міць всієї громади, непохитну віру у сильну та вільну Україну. Єднаймося в спільній меті – берегти й утверджувати незалежну соборну Українську Державу!

         

                                       СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

 

Вверх