Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

19.02.2019

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича до Дня Героїв Небесної Сотні

«Гірко плаче Україна і тяжко ридає
Своїх синів і що померли, сльозами вмиває.

Плаче ненька Україна, плаче кожна мати,
Та, що сина відпустила волю здобувати».
/Т.Г. Шевченко/

П’ять років відділяє нас від найтрагічніших подій в новітній історії України, коли в самому серці України загинули понад сотня справжніх Героїв України. 20 лютого, відзначаючи пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо подвиг тих, хто повів за собою суспільство, хто, подолавши страх, пішов на озброєного ворога, хто показав, що українська ідея сильніша за кулі.

Ті холодні лютневі дні назавжди закарбуються у наших серцях нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії, яка впала невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Вся Україна і весь світ стали тоді свідками відчайдушної боротьби простих українців за гідне майбутнє наступних поколінь. Учасники Революції Гідності, яких непереборний дух свободи покликав на Майдан, повстали проти цинічної системи брехні та фальші. Пророчі слова Т.Г.Шевченка підняли тих, хто ціною власного життя залишиться в пам’яті українського народу як Герої Небесної Сотні. У найважчий момент вони не відступили, а пожертвували собою заради кращого життя нашого народу та щасливого майбутнього української держави. На таке здатні тільки Справжні Герої. Піднятися, розправити плечі та впевнено сказати: «Я не буду жити в країні, де людська гідність та свобода нічого не варті!». Саме такими були Герої Небесної Сотні, які продемонстрували світові вражаючу незламність духу, безмежний патріотизм та велику жертовність.

Рядки Державного Гімну України «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» стали не просто словами. Сьогодні схиляємо голови, вшановуючи пам’ять про їх героїчний подвиг, який перейняли наші захисники на Сході України, які мужньо і віддано боронять рідну землю від кремлівського ворога. Їхня самовідданість, мужність, сила духу і стійкість зараз роблять для України різницю між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством.

Спомин про велич наших Героїв Небесної Сотні, Героїв російсько-української війни завжди залишатимуться тим святим дороговказом, який показуватиме правильний шлях не одному поколінню патріотів нашої держави. Всі борці за волю нашої держави, які віддали свої життя в ім’я Батьківщини, своїми молитвами просять за нас та за Україну на небесах. А ми, в свою чергу, завжди повинні пам’ятати, якою ціною нам дана можливість жити і будувати нову незалежну  Україну. Сьогодні ми не маємо морального права зупинитися, відступити, зрадити пам’яті своїх Героїв, а рішуче продовжувати розпочату боротьбу до остаточної перемоги.  Тож нехай їхня жертовність, мужність і щира любов до України завжди будуть орієнтиром для кожного патріота, хто захищає рідну землю на полі бою, хто робить нашу країну сильною. Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні та Герої російсько-української війни. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті. 

Герої   не  вмирають,  вони  живуть  у  нашій  пам’яті,  вони  живуть  у  тих,  хто  продовжує  їх  справу,  вони  живуть  доти,  поки  жива  їх  слава. 

Слава Героям Небесної Сотні!    Слава Героям України!     Україні  Слава!

Міський голова                                                      Зіновій Андрійович

 

Вверх