Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

21.01.2019

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Соборності України

Дорога надвірнянська громадо!

 

22 січня ми відзначатимемо 100-річчя події, яка увійшла в історію українського народу, як свято національної єдності – День Соборності України. Саме цього дня 1919 року на площі перед Київською Софією на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. “Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка” – саме ці слова стали ключовими в Універсалі Директорії Української Народної Республіки.

Незважаючи на те, що принципи, викладені у Акті Злуки, тоді зреалізувати не вдалося, проте сформувалося підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України, утвердження її національної ідеї. Свідченням цього стали січневі події 1990 року, коли мільйони українців, серед яких були і надвірнянці,  поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Українці довели світові, що здатні до реальних вчинків, до конкретних кроків задля великого звершення – відродження держави, ім’я якій – Україна.

День 22 січня приніс і гіркоту втрат: п’ять років тому нашому народу за свою свободу знову довелося заплатити найціннішим – життям. 2014 року в Києві загинули перші жертви Революції Гідності, перші Герої Небесної Сотні.  22 січня – день, коли вкотре слід віддати шану пам’яті загиблим Героям та схилити голови перед їхньою жертовністю.

Сьогоднішня знаменна дата – це чергове нагадування про те, що сила України – в єдності, а головною та незаперечною цінністю для всіх нас і нині залишається вільна, неподільна Українська держава. Плекаймо цю ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності України. І нехай безсмертні подвиги Героїв України додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

Вверх