Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.05.2018

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Героїв України

Дорога надвірнянська громадо!

 

Тільки той народ, який шанує

своїх Героїв, може вважатися великим

Ще ніколи не були ми ближчі до розуміння того, хто такі Герої, як саме у нинішній час, коли сотні українських патріотів віддають свої життя в ім’я великої ідеї – Вільної Самостійної Незалежної Держави. Загартована роками історичних лихоліть та поневірянь, українська нація щоразу в кожному поколінні народжувала Героїв, котрі піднімались на боротьбу, жертвували власним життям, виборюючи перемогу. Для вшанування пам’яті всіх Героїв України, які віддано любили свою рідну землю, за покликом серця взяли до рук зброю і кинулись у вир боротьби за її незалежність, прийнято святкувати 23 травня як День Героїв.

У 1941 році Другий Великий Збір ОУН постановив відзначати 23 травня Свято Героїв – свято величі українського нескореного і незламного духу. Адже в світі не має більше такої самопосвяти ідеї визволення своєї Бітьківщини, як у Героїв України. В день 23 травня постають перед нашими очима ті, хто гордо ніс тягар визвольної боротьби: лицарі Київської Русі, козаки Гетьманської Доби, відважні опришки, січове стрілецтво, вояки Армії Української Народної Республіки та Української Галицької Армії, бійці ОУН, повстанці УПА, Крутяни та Герої сучасності: Герої Небесної Сотні і Герої російсько-української війни. Герої, пам’ять яких вшановуємо сьогодні, є втіленням одвічного прагнення української нації до волі, сили, могутності, до права бути неподільним і єдиним господарем на своїй землі, за яку цілі покоління проливали кров.

Безсмертні подвиги Героїв України додають всім нам сили йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. Ми повинні бути свідомі того, що не завжди маємо змогу боротися зі зброєю в руках за наш вічний ідеал, але завжди маємо змогу його наближувати нашими щоденними вчинками та добросовісною працею. Адже життя дає нам щоденну нагоду класти і нашу цеглинку до виконання Заповіту, який залишили нам у спадок наші Герої.

Відкриймо для себе великі заповіти Героїв України, заповіти написані кров’ю і потом впродовж тисячоліть для нас, нащадків,: “Українці! Нема трудів, немає жертв, немає смерти, є тільки ціль, за яку ми і наші попередники від тисячоліть свої голови клали. Здійсніть наш заповіт”. Щоб в кожному дні року можна було про Героїв сказати, що вони “хоч полягли, живуть…”, живуть у чинах мільйонів, скованих однією думкою, з’єднаних однією волею, одним почуттям. Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить, чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ.

Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Будьмо гідними великої слави Героїв, хто інтереси України та її державності  поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя на її захист, адже ідея волі України безсмертна і вічна.

Будьмо сильними, єдиними, згуртованими і гідними світлої пам’яті наших Героїв!

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!         

СЛАВА УКРАЇНІ!                        ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Міський голова                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх