Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

22.05.2019

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Героїв України

Дорога надвірнянська громадо!

Волі українського народу до самостійного життя

не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання,

бо Україна є нездобутнім бастіоном Героїв і Борців

 /Є.Коновалець/

В історії України є багато періодів, коли свобода нашого народу була під загрозою,  проте почуття власної гідності і прагнення до волі завжди жили в серцях українців. Щоразу в кожному поколінні народжувались Герої – кращі сини і доньки України, котрі піднімались на боротьбу і ставали на захист своєї землі. Наша історія і сучасність – це подвиг Героїв, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Для вшанування пам’яті всіх Героїв України, які поставили свободу рідного народу понад свої особисті інтереси і були вірними Україні до останнього подиху, прийнято святкувати 23 травня як День Героїв.

Свято Героїв встановлено в пам’ять відважних борців, які загинули саме у травні – засновника та Провідника ОУН, полковника Євгена Коновальця, ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського, керівника української національно-визвольної боротьби Симона Петлюри. Покликання цього дня – відродити в українців героїчний дух минулих поколінь – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, Героїв Небесної Сотні, війни на Сході України з московським окупантом. Всі вони не думали ні про високі державні посади, ні про нагороди, а боролись за кращу долю українського народу.

Майже кожне місто, село чи селище України народило в свій час своїх Героїв. На світанку незалежності нашої держави, як і по всій території Прикарпатського краю, Надвірнянщина увіковічнила пам’ять Борців за волю України символічними могилами. Адже в світі не має більше таких прикладів самопосвяти ідеї визволення своєї Вітчизни, як у Героїв України, які за власним покликом взяли до рук зброю і кинулись у вир боротьби з тими, хто зазіхав на свободу нашої держави.

Ми не маємо права забувати Героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності України. Спомин про Їхню велич завжди залишатиметься святим дороговказом для не одного покоління патріотів нашої держави. Ми свято віримо, що сила українського духу, щира та самовіддана любов до рідної землі стане запорукою розбудови могутньої держави. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України! Єднаймося в спільній меті – берегти й утверджувати вільну, соборну, незалежну Українську Державу.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!         

СЛАВА УКРАЇНІ!                        ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова                                                                 Зіновій Андрійович

Вверх