Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.11.2017

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Гідності і Свободи

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

Події, що відбувались на зламі 2013/14 років мають доленосне значення для нашої держави. Це надзвичайно складний період, коли український народ став до боротьби за демократичні цінності та європейський вибір, за утвердження української нації. Змінити тодішній злочинний режим могли тільки масові виступи людей, проте, ніхто не міг подумати, що заради збереження влади, особистого збагачення керівництво держави розпочне війну з власним народом та буде готовим у крові втопити мирні протести людей. Жорстоке побиття студентів, серед яких були і надвірнянці, обурило мільйони наших співвітчизників, які на рідній землі і в багатьох країнах світу рішуче піднялися проти тодішньої антиукраїнської влади, яка хотіла проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. В перших лавах борців за нашу свободу були студенти та активна молодь, які перемогли скептиків і повели за собою мільйони на боротьбу. Ті події, що розпочались на столичному майдані, переросли в справжню революцію, названу Революцією Гідності.

Надвірнянська громада одна з перших в Україні висловила свою підтримку та піднялась на захист європейського вибору, свободи, гідності і справедливості. Саме 30 листопада 2013-го Молитовний майдан Надвірної, який триває і до сьогодні, став початком Революції Гідності в нашому місті та районі. Найактивніше долучились студенти Надвірнянського коледжу, які були рушієм і духом Євромайдану в Надвірній. У незламних рядах відчайдушних героїв на барикадах столичного майдану стояли сотні надвірнянців, котрі також відчули на собі нагайки «Беркута».

На превеликий жаль, захищаючи право жити в державі, де гідність і свобода буде найвищою цінністю, мужній та сильний духом український народ заплатив життям сотні Героїв України. День Гідності та Свободи – це наша гордість і наш біль, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що зробили для нас Герої Небесної Сотні та всі Герої України, які пожертвували власним життям, прагнучи змінити в державі життя  на краще.

Високий дух учасників Помаранчевої Революції та Революції Гідності стали для всього світу прикладом нескореності, мужності та непохитності у відстоюванні своєї гідності та свободи. Проте боротьба не припинилась – на сході України справжні патріоти нашої держави боронять нашу землю від російського агресора і вкотре доводять, що Україна – суверенна неподільна та непоборна. Четвертий рік постіль, відзначаючи цей історичний День, вшановуємо пам’ять своїх Героїв, тих, хто поліг на Майдані і тих, хто загинув під час російсько-української війни. Не слід забувати, якою дорогою ціною нам приходиться відстоювати нашу незалежність, омиту кров’ю кращих синів і дочок України, пронизану болем та оплакану сльозами мільйонів.

Події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до долі країни. Революція Гідності не завершилась, а триває до сьогодні: в наших серцях, думках і помислах, щоденних справах та вчинках, які стануть фундаментом побудови незалежної, могутньої і процвітаючої держави,  про яку мріяли цілі покоління українських патріотів. Сьогодні наш з Вами святий обов’язок перед загиблими Героями України: учасникам національно-визвольної боротьби, Героями Небесної Сотні та Героями АТО — не зрадити ідеалам Революції Гідності, відстояти незалежність і продовжити боротьбу за краще майбутнє українського народу, де найвищою цінністю буде гідність і свобода.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

              СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вверх