Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

18.11.2016

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Гідності і Свободи

ДОРОГА НАДВІРНЯНСЬКА ГРОМАДО!

В холодні листопадеві дні через 9 років, після того, як українці під час Помаранчевої Революції вперше масово вийшли на головну площу країни, щоб відстояти свої права, історія повторилась. В 2013 році на столичному майдані розпочались події, які з часом сколихнули весь світ. Тодішній злочинний уряд відмовився від підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та взяв курс на Митний союз з Росією. Кілька сотень студентів в знак протесту виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору нашої держави. Режим Януковича відреагував жорстоко і силою намагався розігнати мирну акцію протесту. Поступово майдан в Києві почав згуртовувати сотні міст і сіл у прагненні відстояти людську гідність та право нашої держави на демократичний розвиток. Мирна акція протесту студентів переросла в справжню революцію, названу Революцією Гідності. Надвірнянська громада одна з перших висловила свою підтримку і разом з усім українським народом стала на захист свободи, гідності, справедливості, рівності, демократії та верховенства права.

Помаранчева Революція та Революція Гідності відкрили Україну для Європи та світу, як державу сильну духом; довели, що її кращі сини та дочки будь-якою ціною готові відстоювати українську незалежність та свободу. Тоді, 18-20 лютого відбулась найдраматичніша подія в сучасній історії не тільки України, а цілого світу. На Майдані загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні. Серед загиблих, на превеликий жаль, семеро прикарпатців: Роман Гурик, Сергій Дідич, Ігор Дмитрів, Василь Шеремет, Ігор Ткачук, Михайло Костишин та Богдан Калиняк. Також четверо наших земляків зникли безвісти і по сьогоднішній день їх доля – невідома. Рядки Державного Гімну України «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» стали не просто словами. Сьогодні схиляємо голови, вшановуючи пам’ять про їх героїчний подвиг, який перейняли наші побратими на Сході України, серед яких є і багато надвірнянців, які жертвуючи власним здоров’ям та життям, захищають Україну від зовнішнього агресора.

На жаль, ми сьогодні констатуємо той факт, що вимоги Майдану не виконані: не засуджені вбивці кривавих розстрілів на Майдані, надалі при владі колишні «регіонали»,  діють корупційнй схеми, не проводиться люстрація і при тому Україна за цей час втратила Крим, окуповано частину Донецької та Луганської областей, тисячі Героїв загинули під час неоголошеної російсько-української війни, тисячі людей були змушені покидати свої домівки і стати біженцями на рідній землі. Революція не завершилась, а триває до сьогодні.

 Поперпеду нас чекає багато змін, адже Революція Гідності допомогла збагнути, що наше майбутнє в наших руках і кожен сам відповідає за власну долю. Події останніх трьох років примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також зрозуміти, що ми є господарі на власній землі. Щиро вірю в те, що на нашій багатостраждальній землі запанує мир. Святим обов’язком кожного з нас є пам’ятати та вшановувати своїх Героїв та не зрадити ідеалам Революції Гідності. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та докладімо всіх зусиль для розбудови сильного демократичного суспільства, в якому найвищою цінністю буде гідність і свобода.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!          ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Міський голова                                          Зіновій Андрійович

Вверх