Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

20.01.2018

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Соборності України

Дорога надвірнянська громадо!

22 січня відбулась подія, яка увійшла в історію українського народу, як свято національної єдності – День Соборності України. Саме цього дня на площі перед Софією Київською відбулося велелюдне зібрання, яке урочисто проголосило злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Український народ, розділений впродовж багатьох століть між різними імперіями, вперше став однією державою і єдиною нацією. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР, питання єдності української держави вже ніколи не ставилося під сумнів. Упродовж багатьох десятиліть Акт Злуки залишається символом єднання та багатовікової боротьби за незалежну і соборну державу. 

Цьогоріч ми відзначатимемо ще одну вагому подію – 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, яким було проголошено Українську Народну Республіку, як «самостійну, ні від кого незалежну, вільну суверенну державу». Український народ вийшов на світову арену як самостійний творець власної історії, здатний на створення своєї соборної та вільної держави.

Ще одним кроком до здобуття незалежності України став живий ланцюг мільйонів українців, серед яких були і надвірнянці, які 22 січня 1990 року у розмаї жовто-синіх знамен поєднали Схід і Захід України. Історичний досвід всіх цих подій постійно нагадує, що головною і незаперечною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна Україна, на захисті якої сьогодні на східних рубежах стоять тисячі патріотів нашої держави, показуючи всьому світу, що  український дух непоборний, а національна ідея непохитна та невмируща.

    22 січня стало, на жаль, і трагічною сторінкою в історії України. Цього січневого дня під час Революції Гідності поклали свої життя на вівтар незалежності нашої держави перші Герої Небесної Сотні. Схилімо голови та  віддаймо шану пам’яті загиблим Героям.

Нехай звитяга та жертовність незламних борців за волю України гуртують нас задля перемоги.  Хай паростки національної єдності міцно проростуть у серці кожного українця. Міцної і непохитної віри в мирне майбутнє нашої держави, щастя і добробуту, міцного здоров’я, і наснаги до творіння добрих справ в ім’я могутньої незалежної самостійної соборної України!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Міський голова                                                                   Зіновій Андрійович

Вверх