Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

Капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого

Конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

Відзначення Дня захисника України та 75-ї річниці створення УПА

Триває реалізація обласного проекту по заміні штучного покриття спортивного майданчика для гри в міні-футбол

 

Визначено переможців в рамках Бюджету участі

Привітання міського голови з Днем міста

Турнір “Карпатська осінь”

Дитячий день міста

Надвірна з висоти пташиного польоту

Відеоархів

Децентралізація влади

20.01.2018

Звернення міського голови Зіновія Андрійовича з нагоди Дня Соборності України

Дорога надвірнянська громадо!

22 січня відбулась подія, яка увійшла в історію українського народу, як свято національної єдності – День Соборності України. Саме цього дня на площі перед Софією Київською відбулося велелюдне зібрання, яке урочисто проголосило злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Український народ, розділений впродовж багатьох століть між різними імперіями, вперше став однією державою і єдиною нацією. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР, питання єдності української держави вже ніколи не ставилося під сумнів. Упродовж багатьох десятиліть Акт Злуки залишається символом єднання та багатовікової боротьби за незалежну і соборну державу. 

Цьогоріч ми відзначатимемо ще одну вагому подію – 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, яким було проголошено Українську Народну Республіку, як «самостійну, ні від кого незалежну, вільну суверенну державу». Український народ вийшов на світову арену як самостійний творець власної історії, здатний на створення своєї соборної та вільної держави.

Ще одним кроком до здобуття незалежності України став живий ланцюг мільйонів українців, серед яких були і надвірнянці, які 22 січня 1990 року у розмаї жовто-синіх знамен поєднали Схід і Захід України. Історичний досвід всіх цих подій постійно нагадує, що головною і незаперечною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна Україна, на захисті якої сьогодні на східних рубежах стоять тисячі патріотів нашої держави, показуючи всьому світу, що  український дух непоборний, а національна ідея непохитна та невмируща.

    22 січня стало, на жаль, і трагічною сторінкою в історії України. Цього січневого дня під час Революції Гідності поклали свої життя на вівтар незалежності нашої держави перші Герої Небесної Сотні. Схилімо голови та  віддаймо шану пам’яті загиблим Героям.

Нехай звитяга та жертовність незламних борців за волю України гуртують нас задля перемоги.  Хай паростки національної єдності міцно проростуть у серці кожного українця. Міцної і непохитної віри в мирне майбутнє нашої держави, щастя і добробуту, міцного здоров’я, і наснаги до творіння добрих справ в ім’я могутньої незалежної самостійної соборної України!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

Міський голова                                                                   Зіновій Андрійович

Вверх