Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Асоціація міст України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

КП "Надвірнакомунсервіс"

22248

робочі дні (8.00 - 17.00)

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

07.11.2017

Звернення Надвірнянської міської ради щодо перегляду терміну відшкодування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2017 році

В четвер, 2 листопада, на засіданні чергової 19 сесії Надвірнянської міської ради було заслухано  інформацію щодо механізму зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів, внаслідок якого обсяг надходжень до бюджету м.Надвірна в 2017 році рівний минулорічному. Дана ситуація ставить під загрозу виконання в повному об’ємі взятих міською радою зобов’язань та наповнення загального фонду бюджету.

Враховуючи вищевказане, на сесії міської ради депутатами одноголосно підтримано звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., щодо перегляду терміну відшкодування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2017 році (рішення Надвірнянської міської ради від 02.11.2017 року № 757-19/2017).

 

Звернення Надвірнянської міської ради

щодо перегляду терміну відшкодування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів у 2017 році

 

                                                                                  Прем’єр-міністру України

п.В.Б.Гройсману

 

Згідно Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 96, внесено зміни в механізм зарахування акцизного податку з нафтопродуктів до місцевих бюджетів. Внаслідок чого, у 2017 році обсяг надходжень до бюджету м.Надвірна складе 7075359грн. (рівень 2016 року без зростання). Акцизний податок в цілому становить 33% планових надходжень міського бюджету, однак, за підсумками 9 місяців надійшло 3048994 грн. Згідно з п.9 вказаного Порядку компенсація із загального фонду державного бюджету бюджетам місцевого самоврядування здійснюється Казначейством протягом останнього робочого (банківського) дня грудня 2017 р., що викликає занепокоєння та ставить під загрозу виконання в повному обсязі взятих міською радою зобов’язань, наповнення загального фонду бюджету та не дає можливість профінансувати заплановані видатки. 

З метою запобігання порушення принципів податкової стабільності і бюджетної збалансованості, недопущення втрат бюджету, повного, своєчасного та якісного надання послуг населенню, зміцнення соціально-економічного розвитку території, просимо переглянути та прискорити терміни відшкодування акцизного податку.

 

Міський голова                                                                                           З.М.Андрійович

Вверх