Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.03.2017

Звернення Надвірнянської міської ради щодо проведення капітального ремонту вул. Кармелюка в м.Надвірна

Сьогодні, на черговій 14 сесії Надвірнянської міської ради, міський голова Зіновій Андрійович доповів питання щодо незадовільного стану асфальтно-бетонного покриття на дорозі загального користування місцевого значення С-090901 Надвірна-Бистриця, яка співпадає з вулицями м.Надвірна, а саме: Мазепи, Чорновола,  Соборна, Кармелюка, і перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області. В минулому році від керівництва САД було запевнення, що одна з найжахливіших ділянок дороги Надвірна-Бистриця по вул.Кармелюка (протяжністю 1950 м від перехрестя вулиць Соборна-Кармелюка до Пнівського замку) спільно за кошти з обласного та місцевого бюджетів буде відремонтована належним чином. В кінці 2016 року ДП «Івано-Франківський облавтодор» було здійснено так званий «ремонт» вищевказаної ділянки вулиці Кармелюка, проте бажаного результату це не принесло, оскільки роботи проводились не за сприятливих погодних умов та з використанням неякісних матеріалів. Дорожнє покриття і надалі перебуває в критичному стані, а внаслідок інтенсивного транспортного навантаження на проїжджій частині утворилися нові глибокі ями та вибоїни, асфальтне покриття дороги зійшло разом із снігом.

Враховуючи вищевказану ситуацію, на сесії міської ради депутатами одноголосно прийнято звернення до Служби автомобільних доріг Івано-Франківської обл. та ДП «Івано-Франківський облавтодор»  з проханням в найкоротші терміни розпочати ремонт вул.Кармелюка в м.Надвірна, який відповідатиме всім державним будівельним нормам та стандартам (рішення Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 року № 535-14/2017).

 

 

Звернення

Надвірнянської міської ради

щодо проведення  капітального ремонту вул. Кармелюка в м.Надвірна

 

 

Начальнику Служби автомобільних

доріг Івано-Франківської обл.

п. В.С.Буджаку

 

Директору ДП «Івано-Франківський

облавтодор»

п. Ю.Є.Ходаковському

 

Шановний Василю Степановичу!

Шановний Юрію Євгеновичу!

 

В черговий раз звертаємось до Вас по питанню незадовільного стану асфальтно-бетонного покриття на дорозі загального користування місцевого значення С-090901 Надвірна-Бистриця, яка співпадає з вулицями м.Надвірна, а саме: Мазепи, Чорновола,  Соборна, Кармелюка, і перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Вулиця Кармелюка є важливою стратегічною транспортною артерією не тільки для міста і району, а й для області. Жителі вул.Кармелюка та прилеглих вулиць неодноразово звертались до обласної, районної та місцевої влад з вимогою провести капітальний ремонт даного участка дороги, оскільки внаслідок інтенсивного транспортного навантаження стан дорожнього покриття був вкрай критичним і створював жахливі умови для їх проживання. Під час виїзної сесії Надвірнянської міської ради на вулиці Кармелюка 6 липня 2016 р. у присутності депутатів обласної, районної та міської рад, а також на неодноразових спільних нарадах у начальника Служби автомобільних доріг (САД) та директора ДП «Івано-Франківський облавтодор», було запевнення від керівництва САД, що в 2016 році одна з найжахливіших ділянок дороги Надвірна-Бистриця по вул.Кармелюка (протяжністю 1950 м від перехрестя вулиць Соборна-Кармелюка до Пнівського замку) спільно за кошти з обласного та місцевого бюджетів буде відремонтована належним чином. В минулому році Надвірнянською міською радою проведено співфінансування робіт по капітальному ремонту вулиці Кармелюка в сумі 150 тис. грн.

В кінці 2016 року ДП «Івано-Франківський облавтодор» було здійснено так званий «ремонт» вищевказаної ділянки вулиці Кармелюка, проте бажаного результату це не принесло, оскільки роботи проводились не за сприятливих погодних умов та з використанням неякісних матеріалів. Дорожнє покриття і надалі перебуває в критичному стані, а внаслідок інтенсивного транспортного навантаження на проїжджій частині утворилися нові глибокі ями та вибоїни, асфальтне покриття дороги зійшло разом із снігом. З огляду на сьогоднішній стан дороги ДП «Івано-Франківський облавтодор» знехтувало взятими на себе зобов’язаннями і провело роботи з грубим порушенням всіх будівельних стандартів та норм ДБН.

В зв’язку з вищевказаною ситуацією звертаємося до Вас з проханням в найкоротші терміни розпочати ремонт вул.Кармелюка в м.Надвірна, який відповідатиме всім державним будівельним нормам та стандартам. В свою чергу повідомляємо, що рішенням Надвірнянської міської ради від 27.12.2016 року №443-12/2016 «Про міський бюджет на 2017 рік» передбачено субвенцію обласному бюджету на поточний ремонт дороги загального користування  місцевого значення Надвірна–Бистриця С090901 (вул. Кармелюка в м. Надвірна) в сумі 270 тис. грн.

 

Міський голова                                                       Зіновій Андрійович

 

Звернення підтримане на черговій 14 сесії

Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 р.

 

 

 

Вверх