Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.03.2017

Звернення Надвірнянської міської ради щодо приведення аварійної будівлі по вулиці Петрушевича, 3 в м.Надвірна до діючих норм містобудування

Сьогодні, на черговій 14 сесії Надвірнянської міської ради, міський голова Зіновій Андрійович доповів питання щодо аварійності будівлі колишнього лабораторного корпусу Надвірнянської санітарно-епідеміологічної служби України, яка знаходиться в центральній частині міста Надвірна по вул.Петрушевича, 3. Надвірнянська СЕС звільнила дане приміщення ще у 2012 році і воно до цього часу ніким не використовується. За період 2012-2017 років технічний і естетичний стан будівлі значно погіршився і на даний час створює небезпеку для мешканців та гостей міста.

Враховуючи вищевказану ситуацію, на сесії міської ради депутатами одноголосно прийнято звернення до Державної санітарно-епідеміологічної служби України  та регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській області з вимогою привести дану будівлю до діючих норм містобудування (рішення Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 року № 534-14/2017).

 

Звернення

Надвірнянської міської ради

щодо приведення аварійної будівлі по вулиці Петрушевича, 3 в м.Надвірна до діючих норм містобудування

 

Голові Державної санітарно-

епідеміологічної служби України

п. С.В.Протасу

 

Заступнику начальника регіонального відділення

ФДМУ по Івано-Франківській області

п. В.Б.Когутяку

 

 

Шановний Святославе Вікторовичу!

Шановний Володимиру Богдановичу!

 

В центральній частині міста Надвірна по вул.Петрушевича, 3 розміщена будівля колишнього лабораторного корпусу Надвірнянської санітарно-епідеміологічної служби України. У жовтні 2012 року згідно інженерного висновку щодо технічного стану будівлі, виконаним Івано-Франківською філією УДНДУ «Діпромісто» в 2006 році, дана будівля визнана аварійною. В зв’язку з цим, Надвірнянська СЕС звільнила дане приміщення ще у 2012 році і воно до цього часу ніким не використовується. На сьогодні подальша експлуатація будівлі належить до компетенції Фонду державного майна. За період 2012-2017 років технічний і естетичний стан будівлі значно погіршився і на даний час створює небезпеку для мешканців та гостей міста.

Крім того, в 2019 році ми відзначатимемо 430-річчя з дня заснування м.Надвірна.  В рамках підготовки до святкування заплановано проведення ряду капітальних робіт для покращення благоустрою міста, в тому числі його центральної частини, де розміщена вищевказана будівля.  

В зв’язку з аварійним станом будівлі по вул.Петрушевича, 3 Надвірнянська міська рада  в січні 2017 року зверталася до Державної санітарно-епідеміологічної служби України та регіонального відділення ФДМУ в Івано-Франківській області  з вимогою привести дану будівлю до діючих норм містобудування, проте жодної відповіді так і не надійшло.

Враховуючи вищевказану ситуацією повторно звертаємося до Вас з проханням в найкоротший термін вирішити дане питання як невідкладне, шляхом демонтажу будівлі, як аварійної, або її реконструкції за кошти Івано-Франківської обласної СЕС.

 

 

 

Міський голова                                                       Зіновій Андрійович

 

Звернення підтримане на черговій 14 сесії

Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 р.

 

Вверх