Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

30.03.2017

Звернення Надвірнянської міської ради щодо видання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії»

Цього року Україна відзначатиме 75-річчя від створення Української повстанської армії – єдиного військового формування, яке під час Другої світової війни відкрито боролись за незалежну Україну. Героїчна історія УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу. Цвіт української нації – молоді хлопці та дівчата, у найдраматичніший момент нашої історії, постали у смертельний поєдинок з лютим і нещадним ворогом. Українські повстанці чинили опір гітлерівській і сталінській імперіям, маючи підтримку лише місцевого населення. Звитяга боротьби українських повстанців, нескорений дух і патріотизм передається у спадок сучасним Героям, нашим захисникам на сході України – борцям за територіальну цілісність і незалежність нашої держави, які є взірцем служіння українській нації.

Враховуючи вищевказану ситуацію, сьогодні, на черговій 14 сесії міської ради, депутатами одноголосно прийнято звернення до Президента України Порошенка П.О. з проханням видати Указ «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії» (рішення Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 року № 536-14/2017).

Звернення

Надвірнянської міської ради

щодо видання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії»

 

 

Президенту України

п.П.О.Порошенку

 

Шановний Петре Олексійовичу!

 

Цього року Україна відзначатиме 75-річчя від створення Української повстанської армії – єдиного військового формування, яке під час Другої світової війни відкрито боролись за незалежну Україну. Героїчна історія УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу. Цвіт української нації – молоді хлопці та дівчата, у найдраматичніший момент нашої історії, постали у смертельний поєдинок з лютим і нещадним ворогом. Українські повстанці чинили опір гітлерівській і сталінській імперіям, маючи підтримку лише місцевого населення. Цих Героїв України не зламали ні довгі роки героїчної боротьби, ні концтабори, ні брехня і замовчування їхнього великого Подвигу в ім’я України.

Із гордістю стверджуємо, що українці мали Армію, яка не підписала капітуляції і продовжувала свою боротьбу до останнього. УПА найдовше з-поміж усіх підпільних рухів Європи вели збройну боротьбу проти Радянського Союзу (останній бій українські націоналісти дали у 1960 році). Українською повстанською армією захоплювались авторитетні військові ХХ століття, а національно-визвольні рухи взяли на озброєння її бойовий досвід. Звитяга боротьби українських повстанців, нескорений дух і патріотизм передається у спадок сучасним Героям, нашим захисникам на сході України – борцям за територіальну цілісність і незалежність нашої держави, які є взірцем служіння українській нації.

9 квітня 2015 року Верховна Рада України, прийнявши Закон України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», визнала воїнів УПА борцями за незалежність України.

У зв’язку з вищенаведеним звертаємось до Вас з проханням видати Указ «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії».

 

 

Міський голова                                                       Зіновій Андрійович

 

Звернення підтримане на черговій 14 сесії

Надвірнянської міської ради від 30.03.2017 р.

Вверх