Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

28.12.2010

Положення про туристичний збір

РІШЕННЯ

 

від 28 грудня 2010 року                        м.Надвірна

№ 91-4/2010

 

Про затвердження Положення про туристичний збір

 

У відповідності до п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №290/97, Податкового Кодексу України та враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань економічного розвитку, міська рада

 

в и р і ш и л а:

 

  1. Впровадити на території Надвірнянської міської ради туристичний збір.

 

  1. Затвердити Положення про туристичний збір, додається.

 

  1. Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2011 року.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та економічного розвитку (голова комісії Т.В.Новосельський).

 

 

Міський голова                             З.М.Андрійович

 

Додаток  до рішення міської ради 

від 28.12.2010 року №91-4/2010

“Про затвердження Положення  про туристичний збір”

 

 

Положення по туристичному збору

 

  1. Основні визначення

 

Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховують до місцевого бюджету.

 

Платник збору – громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста Надвірна, на якій діє рішення міської ради про встановлення туристичного збору та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму;

 

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати.

 

Ставки збору – ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору;

База оподаткування – база справляння, що дорівнює вартості усього періоду проживання (ночівлі) в місцях отримання (споживання) послуг з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк, за вирахуванням податку на додану вартість. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд  (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

Податкові агенти:

а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичні особи або фізичні особи – підприємці (відмінні від категорій, визначених в пунктах а) і б)), які уповноважуються Надвірнянською міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з радою. До моменту укладення такого договору в разі здійснення діяльності з надання послуг з тимчасового проживання (ночівлі), такі особи теж мають статус податкового агенту.

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцемзнаходження підрозділу.

 

Податковий (звітній) період збору – календарний квартал;

Податкова декларація збору – податкова декларація (розрахунок) за податковий (звітній) квартал за формою, що затверджена в порядку, визначеному Податковим Кодексом України.

 

  1. Порядок справляння та строки сплати збору

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею),  і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання. Збір податковими агентами сплачується до місцевого бюджету авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітній (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду, тобто не пізніше 50 днів наступних за останнім днем податкового (звітного) кварталу.

 

  1. Порядок подання податкових декларацій по збору

Податкова декларація по збору за податковий (звітний) квартал подається податковим агентом збору до органу державної податкової служби за місцем провадження діяльності з тимчасового проживання (ночівлі) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

 

  1. Відповідальність податкових агентів

Податкові агенти несуть відповідальність за правильність визначення суми збору, що підлягає сплаті до бюджету, повноту і своєчасність перерахування збору до бюджету та своєчасність подання податкових декларацій по платежу в порядку, визначеному Податковим Кодексом України.

 

  1. Контроль за сплатою до бюджету збору

Контроль за своєчасність подання податкових декларацій по збору. правильність його обчислення повнотою і своєчасністю сплати до місцевого бюджету здійснюють органи державної податкової служби.

 

 

Секретар міської ради                                             Т.Пекарський

Вверх