Опитування

Який би Ви підтримали напрямок проекту впровадження ІТ та мобільних технологій для покращення життєдіяльності міської інфраструктури населення, в рамках концепції «Розумні міста"

Дивитись результати

Завантаження ... Завантаження ...

Архіви новин

Електронні петиції

Електронні петиції

Урядові сайти

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України

Надвірнянські ресурси

Надвірнянська районна рада Надвірнянська районна державна адміністрація Відділ освіти Надвірнянської РДА

Гарячі телефони

КП «Надвірнянський житловик»

черговий - 26275

КП "Надвірнаводоканал"

диспетчер (робочі дні 8.00-17.00) - 29067

оператор водозабору (цілодобово) - 28474, 0673448010

черговий (вихідні та святкові дні) - 79806

Безпечне місто

Оголошення

Актуальне відео

Надвірна – шлях до Карпат

Стерилізаційний пункт у дії

Капремонт системи водовідведення на Ломоносова, 5

Міський голова про зустріч з керівництвом ПАТ “Укрнафта”

Вирішення питання поводження з побутовими відходами

Переможці Бюджету участі 2018

Безпека в місті

Відеозвіт міського голови Зіновія Андрійовича та Надвірнянської міської ради за 2017 рік

 

 

 

Відеоархів

Децентралізація влади

10.02.2017

Ставки місцевих податків і зборів

РІШЕННЯ

від 09 лютого 2017 року                                                                             м.Надвірна

№ 491-13/2017

 

Про ставки місцевих податків і зборів

    
        У зв’язку зі змінами до Податкового кодексу України, які набрали чинність з 01.01.2017 року та враховуючи висновки спільних комісій міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології,  енергозбереження, міська рада

в и р і ш и л а :

  1. Встановити на території Надвірнянської міської ради ставки єдиного податку платників спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності:

      а)    для першої групи платників єдиного податку 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного(податкового) року;

      б)  для другої групи платників єдиного податку 15% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного(податкового) року.

  1. Встановити на території Надвірнянської міської ради ставку збору за місця для паркування транспортних засобів в розмірі 0,01% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження паркувальної діяльності, за кожен день паркування.
  2. Встановити на території Надвірнянської міської ради ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

      а)    для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, у розмірі 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за  1 квадратний метр бази оподаткування;

      б)  для господарських (присадибних) будівель, допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать: сараї, хліви/стайні, стодоли, гаражі, літні кухні, вбиральні, погреби, навіси, що відносяться до житлових будинків садибного типу, розташованих на окремій(одній) земельній ділянці, що перебувають у власності фізичних осіб, у розмірі 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на перше січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

  1. Встановити на території Надвірнянської міської ради ставку транспортного податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за легковий автомобіль з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  2. Апарату міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Народна Воля» та на офіційному сайті міської ради.
  3. Дане рішення вступає в дію з дати прийняття.
  4. Направити дане рішення для виконання в Надвірнянську ОДПІ в Івано-Франківській області.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна (голова комісії М.Капак) та питань житлово-комунального господарства, транспорту, екології, енергозбереження (голова комісії Б.Зеленчук).

 

Міський голова                                                                                           З.М.Андрійович

 

Вверх